Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Anne talimatlara rağmen suçlandı

  • Listed: 10 Ekim 2017 23:45

Description

Kay olarak bilinen Bridget Kathleen Gilderdale, kızı Lynn’in intiharına yardım ettiğini itiraf etti, ancak kovuşturma yapan avukatlar cinayet girişiminde bulunma suçuyla yüzleşme kararı aldı.
Bir Kitle Savcılığı sözcüsü, dava, Savcılığın Sorumluluğu Müdürü Keir Starmer’e, suçlanan kişinin intihar girişimiyle ilgili yasayı netleştirmek için yeni kurallar getirildikten sonra, geçen yılın kasım ayında tekrar suçlandığı sırada gönderildiğini söyledi.
Dava, cinayete teşebbüs edildiği düşünülen davayla ilgili olduğundan, CPS’nin gözden geçiren bir avukatı, yeni rehberliğin Bayan Gilderdale’in davasına uygulanmadığına karar verdi.
İki yargıç, ME tarafından belden felç edilen ve “düşünülemez derecede vahşi” bir hayat sürdüğü kızının ölümüyle ilgili rolüyle yargılanması gerekip gerekmediğini sorguladı.
Yargılama öncesi duruşmada Hakim Richard Brown, savcıların cinayet suçlamalarına teşebbüs etmek ve intihar girişiminde bulunmak için suçlu savunmasını kabul etmesini önerdiğini belirttiler. Dedi ki: “Bu davalıyı yasal mumbo-jumbo uğruna karışık bir davaya bulaştırmak yerine şimdi kabul etmek daha iyi olmaz mı?”
Ardından Pazartesi günü yargıç olan Adalet Bean, savcının Sally Howes QC’ye Bayan Gilderdale’i cinayet suçlamasıyla ilgili tutmak için “neden kamu yararına olduğu düşünülüyor” açıklamasını istedi.
Davanın “en üst düzeyde” kararlaştırıldığını söyledi. Howes, “Yanıtlamaya yönelik hiçbir davanın sunulmaması ve konu jüriye girdi” dedi.
Bayan Gilderdale, Pazartesi günü Lewes Crown Court’ta cinayet girişiminde bulundu ve intihara yardım etmek için 12 aylık şartlı tahliye aldı.
Bir CPS sözcüsü: “iddia aşktan vazgeçirken Lynette’in hayatını almaya çalıştı ve biz Lynette’in intiharına cinayet girişiminde bulunmalarına yardım ettiğinden inanıyorduk, Bayan Gilderdale’i suçlama kararı hafifçe alınmadı ve takip edilmedi. kanıtların dikkatle incelenmesi. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.