Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Arsene Wenger, ‘skandal’ yaralanmaya başladı

  • Listed: 4 Ekim 2017 05:40

Description

Wenger, “Orta sahada Stoke Samir Nasri, Cesc Fabregas, Aaron Ramsey ve Emmanuel Eboue vardı” dedi. “Ortalama yaş 21’dir.
“Önünde, Nicklas Bendter 20 yaşındadır. Bu çocuklar, o yaşta yaptıkları oyunun üstesinden gelmek gibi davranmak için kesinlikle dikkat çekicidir. Fakat elbette onları yok edersen futbolcu olmayabilirler.
“Benim için en korkunç olanı Ramsey, kariyerine iki kat daha fazla operasyonla başlıyor ve bunun, fiziksel ve psikolojik yönü üzerinde nasıl bir sonuç doğuracağını bilemezsiniz. Bu skandal.
“Oyuncularımdan hiçbiri hiç kimsenin bacağını kırmadı. Oynuyoruz oyna. Fakat bu futbola olan inancımı sarsmayacak çünkü benim oynamaya çalıştığım yol doğru yol.
“Bu şekilde oynamaya devam edeceğiz. Stoke’un müdürünü suçlamak istemiyorum. Bu durumda Tony Pulis sorumlu çünkü Ryan Shawcross sorumludur söylemek zor. ”

    Shawcross kendini savundu ve en iyi dileklerini Ramsey’e gönderdi. “Meydan okumada kötülük yoktu,” dedi. “Bir arkadaşıma zarar vermek için asla dışarı çıkmam.” Aaron’ın bu kadar ağır bir yaralanma yaşadığını ve düşüncelerimin onunla olduğunu çok üzülüyorum. ”
Pulis şunları söyledi: “Ben Wenger’ın görüşlerine saygı duymuyorum. Oyuncularımı tanımıyor.
“Düşüncelerimiz Ramsey ve ailesi ile birlikte.
“Bu kötü bir mücadeleydi, ancak Shawcross’u tanıyorum. İçinde kötü kan yok ve kimseye zarar vermeyecek bir yolu yok. Dağılmıştı, ama ona dikkat edeceğiz. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.