Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Aşçılık ve Öncülük İngiltere’nin mücadelesi

  • Listed: 9 Ekim 2017 21:45

Description

Alastair Cook (65), Matt Prior (52no) ve Ian Bell, İngiltere’nin 291’e cevap vermesi için 241’de yedi sayıya ulaşmasıyla birinci kattaki açığı yönetilebilir seviyelere taşımak için hayret verici bir kararlılık gösterdi. Kevin Pietersen’in ikinci topu ördek için kalkması onun yedinci avukatını İngiltere’nin ev kuyruklarına koşuşturmasıyla başlayan çılgınca bir ilk seansa düşmesine yol açtı.
Bazen düzensiz sıçramanın yavaşça yaptığı bir turda, turistler kısa sürede pariteye yaklaşmak için uzunca bir mesafe ile karşı karşıya olduklarını biliyorlardı.
Cook ve Bell 60’lı beşinci bir açılır kale stantında kazdıklarını ancak üç rakama yakın bir noktaya gelemeyecek kadar sağlamlaşamamıştı ve bu nedenle, akşamın neredeyse tüm akşamları boyunca, İngiltere’nin atanabilir bir pozisyon çıkardığı için, Prior’a düştü.
Cook daha önce, karşı karşıya kaldıkları 136 teslimatın çoğunluğundan ayrılmıştı, yalnızca savunma gerekli olduğunda veya saldırı yapılabilir olduğunda atış yapmıştı.
Paul Harris’in, dört üst üste dört kez üç sarsıntı süpürmesi de dahil olmak üzere, göreceli olarak acele etmesine izin vermesi gerekiyordu.
Bell daha dikkatli davranıyordu, Dale Steyn’den dört kare alana sahip bir dörtlükle çarpışmak için 15 doğum yapmak gerekiyordu ve Jacques Kallis’ten başka bir sınır kapağı ile skorunu ikiye katlamadan önce 10 kez daha eklemedi.
Güney Afrika çok yönlü, Bell’in kayıtsız şartsız politikası, kandırmacalığa kısıtlandığı anlamına gelen kısa toplarla kısa bir süre için bir barajla karşılık verdi; kısa süren bir hata, herhangi bir hataya neden olmayı beklemekti. Kallis’in Kelvin Grove sonundan geri gelene kadar altı sayıdaki İngiltere, savaşı kazanmış gibi gözüküyor ancak hak etmeyen bir topu aerial olarak keserek hak ettiği 50 yaşın altına düşüyor ve İngiltere’de 117 ilerleme bırakıyor, Uzman bir yargıç olmadan.
Günün erken saatlerinde, James Anderson turistlerin sadece 20 dakika içinde Güney Afrika kuyruklarını uçurmasına yardımcı olduğu için 63 rakamıyla beş rakamla son buldu.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.