Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Astrolog Lori Reid, önümüzdeki yıl hakkında konuşuyor

  • Listed: 9 Ekim 2017 22:25

Description

Ülke kutlamadan sonra işe geri döndüğünde, iletişim biraz zaman alacağı için iletişimler çok fazla yavaşlar ve sıkıntılarla karşılaşırlar. Bilgisayarlar yavaş, tüm dünyada mesaj ve geriye dönük gerginlik ve gerginlik yaşanmış ülke bulabiliriz.
Ancak, bahar uzun uykudan sonra gelip işler kızışmaya başlayınca ilginç bir dönüş gerçekleşir. Seçim Mayıs ayı civarında gerçekleşebilir, ancak Uranüs gezegeni her sekiz yılda bir gerçekleşen işaretler taşıdığından, o andaki ve Ağustos ayları arasındaki süre de önemlidir. Bu yıl Balıktan Koç’a geçiyor. Balıklar altında doğan insanlar bir süredir Uranüs’ün kargaşa etkilerine maruz kalmaktadır. Gordon Brown bir Piscean ve kesinlikle gerginlik hissetmekte ama hepsi değişmek üzere.
Uranüs hareket halindeyken 2010’da heyecan verici zamanlar yaratıyor, çünkü bir şey olabileceği anlamına geliyor. Bu yenilik, ani, dramatik olaylar ve yeni fikirlerin gezegeni. Gezegen ilk hareket ettiğinde Koç’ta olacağız, bu yüzden 2010’da yeni, nefes kesici bir çağın ilk belirtilerini görmeye başlayabiliriz.

    Koç, “yeni” ile ilgilidir ve asla vazgeçmeyi sevmez, ilk olmaktan hoşlanır ve önümüzde her zaman öne çıkan bir işarettir ve bu yıl bu arada bir miktar kıvılcımı atacağımızı işaret eder.
Bir süredir çok hızlı tempolu olacak ve ülkede büyük değişiklikler görebildik. Bunların hepsi tarihten belli. Astrologlar, gezegenlerden neler bekleyebileceklerini görmek için modellere bakarlar.
Uranüs Koç’a son taşındığında, 1927-1928 yılları arasında teknolojide büyük ilerlemeler kaydedildi. Dünyanın ilk çalışma televizyonunun yaratıcısı olan John Logie Baird, 1928 Şubat’ında Atlas Okyanusunun prömiyerini yayınladı. Ford, Modeli A motorlu bir otomobilini başlattı, Model T’yi takip eden ikinci büyük başarısı. Arazi hızı rekoru kırıldı ve Uranüsün bir kez daha Koç’a yerleşmesiyle bu tür teknolojik yenilikleri görebildiğimizi hissediyorum. Önümüzdeki birkaç yıl içinde, bizi vahşileştirecek keşfedici moda da dahil olmak üzere yeni şeyler göz kamaştırıcı ve göz kamaştırıcı olarak göreceğiz.

    2010 yılının sadece önümüzdeki on yılda dünyanın bize sunacağı tüm harika şeyleri coşturan bir bakışla gözler önüne sermek için bir pencere olduğuna dikkat edin. Parmak uçlarını olasılığın dengesine daldıracağız.
İktisat elbette önümüzdeki yıl ağırlıklı olarak yer alacak ve finansal kuruluşlar arasında büyük birleşmelerin görülebileceğini hissediyorum. Koalisyonda son aylarda Uranüs, New York borsasında bir önceki haftaya göre Wall Street’te daha fazla hisse değişti. Fortunes kayboldu ve yapıldı ve biz bu yılın bazılarını göreceğiz.
Geçtiğimiz sonbaharda Satürn Terazi’ye taşındı ve bu oluşum artık devreye girdi. Terazi anlaşmalara ve anlaşmazlıklara kesinlikle odaklanmaktadır. Bunun, 2010’da evlilik rakamlarını etkileyebileceğini, bunun da gerileyebileceğini düşünüyoruz. Katı bir çözünürlük sağlamayan Kopenhag çevre müzakerelerinde şimdiye kadar gördüğümüz gibi, dünya çapında yapılan anlaşmalara özel dikkat ve inceleğe ihtiyaç duyulabilir.

    Din, son on yılda birçok modern meselenin ön planında. Din, Balık’ın egemenliğine girer, Umarım Uranüs bu işaretten çıkınca ve Koç’un daha laik işaretine girdiğinde, zorluklar çözülmeye başlayabilir.
Su, 2010 yılında büyük bir küresel sorundur ve jeolojik açıdan hava durumuyla ilgili çok dikkatli ve dikkatli olmalıyız.
Nisan, Mayıs ve Temmuz aylarında meydana gelen depremler ve tsunamiler kritik bir duruma neden oluyor ve yaz birçok açıdan çalkantılı olacak.
Enerji için öncü büyük değişiklikler bu yılın heyecan verici geleceği için yerinde değişiklikler yaparak yola çıktı.

    Eğlence yeni bir döneme girdiğinde, ünlüler çok daha yaratıcı olmalı ve halkın ilgisini korumak için yeni ve yenilikçi yollar bulmalıdırlar. Ülke son olarak son TV eğilimlerinden sıkılmış olacak ve hepimiz yeni bir şeyler arayacağız.
Eski ve yeni ile birlikte ve 2010 yılının sonuna doğru ilerlemek için biraz sabırlı olacağız. Koç, ateşli bir kırmızı saçılma ile yönetildiği için, dünyadaki daha heyecan ve renk için özlem duyacağız.
Yaz 2010 yılının gelecek on yılda gelecekleri için hazırlanan planın – herkes için büyük kararların alınma zamanı olduğunu hatırlamak çok önemlidir. Büyük bir cesaret dozuna gerek var ve eğer bu sene baş etmek zorunda kalan yaşamı değiştiren bir hedef varsa o zaman.

    Bununla birlikte, Ağustos ayından itibaren yılın sonlarına doğru dikkatli olacağız, çünkü yoğun bir döneme giriyoruz ve hisse senedi alıyoruz. Gezegenler bizi bir başka heyecan verici ve yenilikçi yeni yıla almadan önce dinlenmenin anı olacak.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.