Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Bates Barry Kilby’ye saldırıyor

  • Listed: 10 Ekim 2017 10:50

Description

Bates, Kilby’nin Grayson’u Burnley’e çekmesi yönündeki iddialar üzerine öfkeye kapıldı; Burnley, eski oyuncu Brain Laws’i yeni müdürü olarak Owen Coyle’un Bolton Wanderers’a bırakma kararını takiben atadı.
Bates şunları söyledi: “Neden Simon Leeds’i Burnley’den terketmek istiyor? Demek istediklerim, Lancashire’da küçük bir üretim kasabası. Simon bir Yorkshireman. Nüfusunun 10 katı, Burnley’den% 50 daha büyük kapılar var ve yine de onları mevsim öncesi yendi.
“Şu anda Premier League’de olabilirler ancak sanırım geçen yıl £ 9million kaybettiler ve düştükleri zaman, nereden geldikleri yere geri gidecekler – Leeds yukarıdayken.
“Simon neden Burnley için Leeds’ten ayrılmak isteyip istemediğini zaten sordu. Leeds United ile Premier Lig’de yönetmek istiyor ve umarım daha sonradan yapacağı şey budur. “Bates, Newcastle ve Wolves’la bağlantılı olan ve bu yaz kontratı biten Jermaine Beckford’un geleceğini söylüyor , sonuçta Grayson tarafından kararlaştırılacaktır.

    Bates, “O kadar çok kulübe gidiyordu ki, bir çeşit aldatmaca çıkarmaya çalışıp çalışmamam gerektiğini merak ediyordum, onu yeniden üretip beş ya da altı kulübe sattım” dedi. “Bu futbol liginin kayıt departmanını karıştırıyor.
“Kulüp çok iyi idare etti. Biz sadece bir şey söylemedik. Beckford, sözleşmesini sürdürmek ve sözleşmesini onurlandırmak ya da Mayıs ayının sonunda bizi terk edip etmemek ya da şimdi gidip bir ya da iki milyon sterlin alıp almayacağına karar vermek tamamen yöneticiye ait.
“Simon’un görevi bize tanıtım yapmaktır. Beckford’un bu hedefe ulaşılmasına yardımcı olmak için bize 10, 12, 15 gol getireceğine karar verir ve parayı kaybederiz, o da Simon’un kararı.

    “Beckford’un ayrılmak istediğini biliyoruz, diğer yandan bir sözleşme imzaladı ve yönetici aksine karar vermedikçe onu onurlandırmak zorundayız.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.