Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Benitez eski yıldızlara karşı fazla ihtiyatlı değil

  • Listed: 10 Ekim 2017 17:50

Description

Benitez her ikisini de sattı – Crouch, daha önce ilk futbol takımı futbolunu ve Keane’i sadece altı ay hayal kırıklığı yaratan bir büyü sonrasında – Temmuz 2008’de ve geçen Ocak ayında – istiyordu. Çifti – İngiltere’nin forvet oyuncusu Jermain Defoe ile birlikte – Spurs’un bu sezon dördüncü sıraya gelmesine yardımcı oldu.
“Size karşı olan oyuncular hakkında konuşabilirsiniz, ancak eminim ki eski kulüplerine karşı hiçbir şey yapmadığı 200 vaka var ancak her zaman skor yaparken önemli görünüyor” dedi İspanyol.
“Bize karşı puan verecek bir oyuncu ismini verdiyseniz, forvet oyuncusu ve puanlama golleri olduğu için Defoe, Keane veya Crouch olmalı.
“Crouch daha fazla oyun oynamak istiyordu, her hafta oynamak istiyordu ve sonra Portsmouth’a ve ardından Tottenham’a gitti – ki bu onun için harika oldu.
“Keane’nin farklı bir durumu vardı, büyük bir isim geldi, ancak bazen oyuncular takımınızda beklediğiniz seviyede performans göstermiyorlar.
“Tottenham ile şu an iyi gidiyor ancak çok fazla gol attığını görmek istemiyorum çünkü ilk dörtte olmak istiyoruz.”
Benitez, maçın dördüncü sırada yer alan rakiplerine bir hamle yapmak için ideal bir fırsat olduğunu biliyor ve Cumartesi günü Stoke’da moral bozucu bir son dakika ekolayzırı uygulamasına rağmen, tarafının bu vesile ile artacağına emindi.
“Bunun çok önemli bir oyun olduğunu biliyoruz, çünkü yenersek bir puan geride kalacağız” dedi.
“Bu bizim için çok önemlidir, ancak son birkaç ayda önemli oyunlar oynuyor ve oyuncular hazır durumda. Tottenham karşısında kazanabilirsek fanlar daha mutlu olacak ve dördüncü yarış yarışı belki daha kolay olacak. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.