Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Birliklerin yarış pistlerine ücretsiz girişi yok, eski Binbaşı

  • Listed: 11 Ekim 2017 17:15

Description

Büyük bir Yeoman ve Kraliçe’nin koruması olan Büyük Charles Enderby, Daily Express’e yaptığı açıklamada, bunun çok ileri bir adım olabileceğinden endişe ettiğini söyledi.
Yorumları, British Horseracing Authority tarafından yeni projeye destek veren 45 parça seçildiğinde kaydolmayan 15 Hexham yarış pistinin genel müdürü oldu.
Premier League futbol kulüpleri, şampiyona kriket, ragbi birliği, boks, snooker ve atletizm tarafından zaten desteklenmektedir.
Hexham daha sonra inat etmeyi reddetti ve girişime katılmayı kabul etti.
Hemen kaydolmayan diğer yarış kasetleri Bangor, Cartmel, Chepstow, Chester, Fakenham, Folkestone, Hereford, Ludlow, Redcar, Ripon, Stratford, Towcester, Wetherby ve Windsor’du.
Ticaret müdürü Dennis Gallagher, Hexham’ın neden katılmadığını açıklamak istediğinde: “Bu bilgiyi [serbest girişle ilgili] patronuma verdim [Binbaşı Enderby] ve bana katılmamamı söyledi. Ordunun eski bir başkanı ve askerlerin aşağılayıcı olduğunu düşündüler ve ikinci sınıf hissetmelerini sağlayacaklarını söyledi. ”

    Binbaşı Enderby, bu açıklamaları genişletmek istediğinde şunları söyledi: “Bir süre önce gayrı resmi bir sohbet gerçekleştirildi. Resmi olarak yaklaşmadım, ama çok ileri adım mı attığını merak ettim. Tüm hizmet insanlar yarış pistlerine serbest giderlerse, diğerleri bunu yapmak isteyebilir.
“Kararımı vermeden önce başka yarış kortlarının ne yaptığını bilmek isterim.”
69 yaşındaki büyük Enderby, 12. Lancers’le görev yaparak 1987’de Kraliçe’nin Koruma Derneğine katıldı ve 2007’de teğmenlik tercümesine başladı.
Yarışmanın katılımını duyururken, BHA şefi Nic Coward şunları söyledi: “Askerlere Bilet’in bir parçası olmaktan ve ülkemiz askerleri ile kadınların dikkat çekici çalışmalarından şampiyon olmaktan gurur duyuyoruz.

    “Ülke çapındaki yarış pistlerinden muazzam miktarda destek aldık ve İngiliz at yarışmasının bu sözünün Silahlı Kuvvetlerimizin cesur çalışmalarını tanımanın bir yolu olduğunu ümit ediyoruz.”
Hemen kaydolan BHA 45 tane yarış pistini belirledi, Daily Express de kayıpları aradı ve neden katılmadıklarını sordu.
Bangor, Chester ve Fakenham, çok meşgul olduklarını ve hala ‘yapılacaklar’ listesinde olduğunu itiraf etti.
Cartmel, Windsor, Folkestone, Chepstow ve Hereford da dahil olmak üzere bir dizi kişi askere ücretsiz bilet teklif etme sözü verdi.
Diğer yanıtlar şunlardı:

    LUDLOW: “Konuşuldu ama aklımıza uymadık. Eğer devam edersek, tüm fikstürler için olacağını sanmıyorum. ”
REDCAR: “18 Temmuz’da boş gün yapacağız, sadece bir günlüktir.”
RIPON: “Destekleyeceğiz, fakat senden haber almadan BHA’ya söylemedim. 15 fikstürümüz var ve herkes için ücretsiz giriş olup olmayacağına henüz karar veremedik. ”
STRATFORD: “Bir gözetim yapıldı. Bir şeyler yapacağız, ama kesinlikle her fikstür değil. ”
TOWCESTER: “Yılda 19 kez yarışıyoruz ve 15 kişi zaten herkes için özgürdür. Koşuyu bir iş görüşüyle ​​değerlendirmeliyiz. ”

    Bir BHA sözcüsü “Hexham’ın katılmama nedenleri konusunda söyledikleri hakkında yorumda bulunmayacağız” dedi.
Ama Daily Express’in Binbaşı Enderby’yi sorguladıktan sonra BHA yeni bir mesaj yayınladı: “Sadece Hexham’ın şimdi kaydolduğunu doğrulamak için.”
Carlisle, Musselburgh ve Ffos Las, Wolverhampton, Lingfield, Ayr ve Southwell’in tümü ücretsiz bilet sözü verdi.
Ücretsiz biletler, Afganistan’da askeri harekat başladığında, mevcut askerlere, denizcilere ve havacılara, 2001 yılından bu yana yaralanan olarak taburcu edilen herhangi bir Asker veya kadına ulaşacak.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.