Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Black Eyed Peas ödül hatasıyla sersemletti

  • Listed: 10 Ekim 2017 22:55

Description

Grup, geceyi Cannes’daki NRJ Ödülleri’nde I Gotta Feeling’in performansıyla açtı ve daha sonra hit parçası için En İyi Uluslararası Şarkı ödülünü aldı.
Pop star Ke $ ha’nın Fransız koreograf Kamel Ouali ile birlikte En İyi Uluslararası Grup taçlı olduklarını duyurmalarından dolayı çok mutlu olduklarını söyledi.
Fakat grubun kutlamaları, Ouali’nin bir hata olduğunu kabul etmek için mikrofona geri döndüğünde ani bir sona geldi; yanlış ismi yanlışlıkla okumuş ve ödülü Alman rockçılar Tokio Hotel’e vermişti.
Yıldızlarla dolu kalabalığın peşinden koşan haberler, Katy Perry’nin Best International Song’ın Rihanna’ya gitmesi gereken ödülü kabul ettiği geçen yıl benzer bir hatayı (09) izliyor.
Şemsiye vurucu ayrıca, Best International Female ödülünü toplayan bu yılki şovda büyük galibin üyelerinden biriydi, fakat akşamı, Rus Ruleti performansı sırasında bir sahnede kayma nedeniyle gölgelendi. Şarkının şarkının sonunda bir platformdan düştüğü halde, kendini çabucak kaldırdı ve görünüşte düşüşün yaralanmadığı bir yere yürüdü.
Törende diğer galipler arasında, Best International Male adlı pop yıldızı Robbie Williams ve müzikteki katkılarından ötürü onursal bir ödüle layık görüldü. Beyonce, olağanüstü başarıları için de benzer bir ödül aldı.
Ev sahibi kazanan arasında en iyi Fransız grup, şarkıyı ve Florent Mothe için atılımı kazanan müzikal Mozart l’Opera Rock, ve en iyi Fransız erkek ve en iyi albümü kazanan dans sanatçısı Christophe Willem rolü yer aldı.
Gece Williams, Jay-Z, Mika, Michael Buble, David Guetta ve Kelly Rowland’ın performanslarını da gördü.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.