Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Boy kadınlara dökülen çamaşır suyu kabul etti.

  • Listed: 11 Ekim 2017 19:20

Description

Bir jüri, Annette Warden’in 46 yaşında, 16 yaşındaki bir çocuk yoğun bir lokantada kendisine doğru yürüdüğü ve 26 Temmuz’da kocası ve iki çocuğu ile birlikte yemek yudumlarken başını sıvıyla sıvadığında “dehşete düştüğünü” duydu. .
Leeds Crown Court’a, ailenin bir grup genç tarafından rahatsız edildiği Leeds Kirkstall Road’daki Vue sinemasında daha önce Harry Potter ve Melez Prens’i nasıl izlediği anlatıldı.
Bir jüriye, gençlerin telefonlarının saklamaya devam edileceği ve gürültülü davrandıkları söylendi. Bu nedenle, Bayan Warden, bir personel üyesi çağırmadan önce sessiz olmasını istedi.
Daha sonra, aile yakındaki Frankie ve Benny’nin restoranına girdiğinde, sanık bir arabadan dışarıya yaslandı ve ona tacizi bağırdı. Mahkeme, gençliğin servis istasyonuna nasıl gittiğini ve Domestos ağartıcı mavi bir şişe satın aldığını duydu.
Boş vakit kompleksine geri döndü, doğrudan restorana gitti ve sıvıyı Bayan Gardiyan’ın başının tepesine sürdü. Sıvı yüzüne çıktı ve ciddi yaralanmasa da hastanede tuzlu su ile tedavi edilmek zorunda kaldı.
Bayan Warden, mahkemeye yaptığı açıklamada “Korktum ve aynı zamanda çocuklarım için korktum” dedi.
Jüri, 16 yaşındaki çocuğun Bayan Walden’a bedensel zarar vermesine neden olduğunu itiraf etti ancak kasıtlı olarak ciddi bedensel zarar vermeye teşebbüs eden daha ciddi suçlamayı reddetti.
Uzun boylu, Afro tarzı bir saç kesimi ve sakalı olan gençler, kanıtları dinleyen bir güvenlik görevlisi ile birlikte rıhtıma oturdu.
Kovuşturma yapan Tim Capstick, sekiz kadın ve dört erkekten oluşan jüriye şunları söyledi: “Karar vermeniz gereken tek şey o zaman niyetindeydi. Aslında ciddi bir zarar vermesine rağmen, açıkça onun söz konusu akşam niyetinde. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.