Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Boy, ‘sıkı’ anneyi öldürmek için vurucuya başvurdu.

  • Listed: 10 Ekim 2017 01:45

Description

Danimarkalı Moazzam Minhas, 17 yaşındaki dedektiflere, 18 yaşındaki Nur Mohamed’i 4 bin dolar öleceğini söyledi.
Polis sözcüsü, “Danimarkalı bir adamdı ve annesinin kendisine yönelttiği kısıtlamalardan hoşlanmadı” dedi.
Minhas 25 Kasım’da polis tarafından bir gece eve gelen 43 yaşındaki Tabassum Kham’ın cesedini bulmak için eve geldiğini söyledi.
Minhas’ın kuzeni Atif Iqbal, ailesi ilk önce Bayan Kham’ın ölümüyle ve şimdi cinayet suçlarıyla harap olduğunu söyledi.
“O benim kardeşimdi o da oğlumdu her şey o,” dedi Houston Chronicle. “Ona ve eğitimine önem verdik, en vahşi hayallerimizde asla böyle düşünmüyorduk, altından yapılmış bir kaşıkla besledik.”
Polis, Bayan Kham’ı, “inançlarını takiben, ancak inanç ve köklerine bakılmaksızın, çocuklarını takip etmeye yönelik kurallar koyan herhangi bir ebeveynden farklı olmayan katı bir Müslüman anne” olarak tanımladı.
Sözcü, kurallarının sokağa çıkma yasağı ve ev çevresindeki yardımların yapılması gibi “çok basit şeyler” olduğunu söyledi. Minhas’ın polisin annesinin cesedini bulmaya çağırmadan önce bütün gece dışarıda kaldıklarını ve bunun “hemen bize çarpıtıldığını” söyledi.
Mohamed, ilk önce 4 Aralık’ta okul polisince kampanyada uyuşturucu bulundurması nedeniyle polise dikkatleri çekti. Onlara Minhas’la olan dostluğunu anlattı ve bu da polisin arama emrini aradı.
Mohamed cinayet suçlamalarıyla ilgili olarak okuldayken tutuklanmıştı. Minhas bir akrabasının evinde tutuklanmıştı. “Röportajın bir noktasında şunları söyledi:” Annemi ölümüne sevdim “dedi polis sözcüsü:” Sanırım sözünü anlamıyor “.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.