Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Brady markaları Blatter ‘utanç verici’

  • Listed: 11 Ekim 2017 08:50

Description

Fransa, Thierry Henry’nin hentbolu nedeniyle izin verilmemesi gereken bir golle Fransa tarafından dövüldü ve FIFA cumhurbaşkanı Blatter bu hafta Cumhuriyet’in Dünya Kupasında 33. takım olarak kurulmasını teklif ettiğini açıkladı.
Brady, İrlanda’nın Futbol Federasyonu’nun önceden reddedilmesi çağrıları yapıldığını reddetti ve FIFA’nın “33üncü ekip” talebini kamuoyuna açıklamak yerine özel olarak görmesini beklediğini ve Blatter’ın bu konuyla nasıl başa çıkacağı konusunda endişelerini dile getirdi. destan Giovanni Trapattoni’nin tarafı acımasızca elendikçe.
Brady, Sky Sports News’a verdiği demeçte “Gevşek top olması biraz zor, FIFA’ya utanç verici” dedi.
FIFA’ya yaklaşma kararını açıklayan ve Brady, Dünya Kupası çizimlerine katılmayı istemekle birlikte FAI, talebin atılmasının muhtemel olduğunu bildiğini açıkladı.
Dedi ki: “Bence biz bunun için çok az şansımız olduğunu biliyoruz, sorduk, çünkü onlara ölçülü bir şekilde yanıt vermelerini ve ne söylemeleri gerektiğini görmelerini istedik.
“Bay Blatter’ın (maç) görevlisinin sorumluluğunu üstlendikten sonra, yetkilinin gösterişli bir hentbolu kaçırmasıyla ilgili korkunç bir hata hakkında hiçbir şey söylemedi.”
Blatter bir basın konferansında FAI’nin temyizinin FIFA’ya sunulduğunu söyleyince eski Cumhuriyet orta saha oyuncusu şok oldu.
“Korkarım Bay Blatter kendine bir kanun,” dedi Brady. “Bu gerçeği nasıl sunduğunun çok saygısız olduğunu düşünüyorum.
“Şu anda o akşam geçtiği tartışmalı şeylerin çoğunu görmezden geldi, Henry’nin golü attıktan sonraki davranışları ve oyunda adil bir oyun oynamak için yaptığı kampanya içinde nasıl durduğuyla ilgili hiçbir şey söylemedi.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.