Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Brown, yobs’u çökertmek için söz verdi

  • Listed: 9 Ekim 2017 17:55

Description

Başsavcı, açtığı konuşmada, “Britanya” da anti-sosyal davranışlarda bulunmak için “hiçbir yer ve mazeret” olmadığını söylemesi bekleniyor.
Aides, Salı günü bir çok topluluğa zarar vermeye devam eden bozukluğun üstesinden gelmek için özel tedbirlere bakmak için bakanlar düzeyinde bir zirve izleyeceğini söyledi.
Tablodaki öneriler arasında, anti-sosyal davranış emirleri (Asbos) ihlal ediliyorsa daha sert cezalarla işleme sürecini hızlandırma planları da yer alacak.
Brown’un, Ev Sekreteri Alan Johnson’ın, polise veya yerel otoriteyi desteklememesi durumunda, mağdurlara yönelik tazminat sağlamak için Hükümetin polis beyaz gazetesinde yayınlanan bir önergeye hızla ilerleme yollarını aramasını istemek olduğu söyleniyor.
Bu, anti-sosyal davranış mağdurlarının tekrar tedbir talep etme gibi mahkemeler aracılığıyla harekete geçmelerini sağlamak için hukuki destek alma hakkına sahip oldukları anlamına gelecektir.
Brown, konuşmasında 1997 genelinde İşçi Partisi iktidara geldiğinden beri genel suç seviyelerinin üçte bir oranında azaldığını vurgulayacak. Aynı zamanda istismar ya da saldırı korkusu ile yaşayan insanlar için “istatistiklerin alakasız” olduğunu söyleyecek.
“Antisosyal davranışın topluluklarımızın canına yaptığı zararın ilk farkındaydık ve biz bunu ilk önce biz yaptık” diye belirtti. İlk önce bununla mücadele etmek için kanun koyduk ve ilk bunu çiğnemekteyiz “dedi. yardımcılarının açıkladığı avans özütlerine göre söylemesi bekleniyor.
“Çünkü biz gerçek bir ilerleme kaydedildiğinde insanlar hala anti sosyal davranış konusunda endişe ediyor ve eğer endişeleniyorsa endişeleniyorum, bu, mahallelerini terörize edenlere karşı mücadelemizi hızlandırmak, terbiyeli insanlara gözdağı vermek anlamına geliyor kendi evlerimizde bizi korkutmaya çalışıyorlar.
“Sana Britanya’da antisosyal davranışları icra edenlere bir yer olmadığını ve mazeret olmadığını söyleyeyim.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.