Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Butler: ‘Suede başarılar dilerim’

  • Listed: 10 Ekim 2017 23:55

Description

Hayvan Nitrat vurucuları bu ayın başlarında (Ocak 10) yakında Londra’daki bir hayır işleri için reform yapacaklarını açıkladılar – fakat Butler’ın adı gitarist Richard Oakes lehine duyuru diziliminden çıkarıldı.
1994’te Suede’yi bıraktığında Oakes’in yerini alan Kurucu üyesi Butler, daha önce Britpop birleşmelerini “utanç verici” olarak nitelendirdikten sonra hayır konseri oynamaya hiç yaklaşılmadığı konusunda ısrar ediyor.
Geçen sene (09) şöyle devam etti: “Şu anda Britpop toplantıları çok büyük bir sıkıntı yaşıyor ve kişisel olarak utanç verici buluyorum, şu anda neler olup bittiğiyle alakalı değil bence nostaljiye karşı takıntılı davranıyorum. Bunun fikrinden nefret ediyorum, işe yaramıyor ve beni hiç ilgilendirmiyor “dedi.
Fakat şimdi yeni düzenlenen grubun şanstaki en üst sıraya çıkacağını söyleyerek şansın en iyisini diliyor.
Butler şunları söylüyor: “Adımın bir şeyler denemek için onu sürüklediği benim için utanç verici … Dürüst cevap, benim yapmam istenmediğim. Brett’i (Anderson) gördüm diğer gece sosyal olarak ve aslında devam ettireceğimiz bir şey değil bu yüzden, hepsi de insanların fantezilerinde ve imgelemlerinde gerçekten var.
“Bence uzun zamandır benden gerçekten mutlu olduklarını düşünüyorum ve şimdi benden gerçekten mutsuz olacaklarını düşünüyorum, gerçekten başarılı bir gruptum ve grubun tarihinde 5 dakika kaldım. Ve iyi geçiniyorlar, sanırım bunu kendi başlarına yapacaklar.Bence iyi bir fikir, bu harika bir hayır ve onlara fıstığı emen ön sırada olacağım “dedi.
2003 yılında dağılmış olan Suede, Mart ayında Royal Albert Hall’da oynamaya hazırlanıyor (10).

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.