Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Colly, İngiltere için adımları attı

  • Listed: 9 Ekim 2017 18:40

Description

Bangladeş’in ilk atışlarında 228 tane atış yaparken Tamim İkbal, iyi bir vuruş yaptı ancak Alastair Cook, şanssız bir şekilde 64 puana çıkana kadar hedefi elinde tutuyor gibiydi.
Collingwood’un (43 dışarıda değil) 30 aşırılıktan sonra üç kişilik turist sayısını 149’a çıkarmadan önce, üç rakam yükselmeden önce üç İngiliz milletvekili, üç figürün yükselmesi için Kevin Pietersen ve baş oyuncusu Craig Kieswetter’ı bir araya getirdi.
Cook’ın yarım yüzyılın 44 top çıkışı çıktı, ancak Kieswetter’ın sabrı kırıldı ve Naeem Islam’ın bowlinginde 19 sayı düştü.
Pietersen, ısınma oyunlarındaki başarısızlıkları takiben, şüpheli bir şekilde şaşkınlık içinde olan Shakib’in kaymasını önlemek için sadece beş top attı.
Cook ve Collingwood, Naeem’e ikinci bir başarı sağlayan kararın ardından zayıf bir bacağı görene kadar kazmaya hazır görünüyordu ve turistleri üç için 96 bıraktı.
Tamim’in vuruşu 13 sayı ve üç altıs içeriyordu; ikisi ikisi sınırın çılgınca çarpıcı ilk 10’luk vuruşta çarptı, ancak Eoin Morgan tarafından sadece 10’un üzerine kapatılan Tamim, aynı zamanda orta aşırılıktaki kısıtlamasından etkilendi.
Tim Bresnan, Zunaed Siddique’den önce Imrul Kayes’i (15) kaldırıp ördek için Stuart Broad’i yakaladı ve Pietersen tarafından koşan Aftab Ahmed, onu takip etti.
Tamim, Shakib Al Hasan (12), Mushfiqur Rahim (22) ve Naeem (25) ile bir dizi daha az patlayıcı ortaklık kurdu ve tarafını 200’ün ötesine taşıdı.
Broad’un bacaklarından fırladığı eğlencenin bitiminden önce Paul Collingwood’un halatlarının üstünden kaldırılmış üçüncü büyük bir altı kişinin vakti geldi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.