Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

David Beckham: Büyükbabasının ölüm yıldızı

  • Listed: 11 Ekim 2017 12:15

Description

83 yaşındaki Joe West, İngiltere’nin 2018 Dünya Kupası’na ev sahipliği yapma teklifinde bulunmak için Beckham’ın Güney Afrika’ya gelmesinden sadece birkaç saat sonra öldü.
Los Angeles Galaxy yıldızı gelecek yıl yapılacak turnuvada yarının berabere oynayacağı bir roldü. İngiltere’ye geri dönmeyi düşünmüştü ama ailesi, Bay West’in “karışıklık yaratmamalarını” istemesinden dolayı yolculuğuna devam etmeye ikna etti.
Beckham, dedesine aşırı derecede yakındı ve sık sık onun futbol ilham kaynağı olarak gösterdi.
1986’da nokta grandad, 125 yaşındaki parayı ödedi; o zaman 11 yaşındaki David, Bobby Charlton Futbol Okulu’na katılabilir. Beckham daha sonra şunları söyledi: “Kendisine nasıl yeterince teşekkür etsem iyi olur? Belli bir an olduğu ortaya çıktı. ”

    Yıldız – tam adı David Robert Joseph Beckham – hatta grandad’ın adını aldı ve büyük oğlu Brooklyn Joseph çağırarak geleneğe devam etti.
Bay West’in ölümü ciddi bir hastalığı izliyor. Ağustos ayında, Beckham ve eşi Victoria, hastaneye kaldırıldıktan sonra İngiltere’ye dönmüştü.
Dün gece bir Beckham ailesi kaynağı: “Bu David için çok zor bir zaman olacak. Joe onun idolü, danışmanıydı. Daha çok, büyükbabayla olan ikinci bir babanın ilişkisi vardı. 34 yaşındaki Brave Beckham dün acısını maskeledi ancak FIFA patronu Sepp Blatter ile görüşmesinin büyük bir bölümünü aileden bahsettiğini itiraf etti.
“Aile kariyerlerimizde ve hayatımızda elde ettiğimiz her şeyin üstünde gelir” dedi.

    Emekli baskı işçisi olan kızı Sandra Beckham’ın annesi olan Joseph, bir çocukken David’le sık sık bir topu tekmeleyecekti. David, Tottenham Hotspur’u destekleyen David’in Manchester United fanatiği ve grandad’ı Islington’dan kuzey Londra’ya rağmen, futboldan sürekli konuştu.
Büyük zamana isabet ettikten sonra bile Beckham, 2003’te Kraliçe’den OBE’sini topladığı sırada Bay West’i yanına çağırarak köklerine yakın kaldı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.