Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Demiryolu şirketi, revizyonda 300 işi balta ediyor

  • Listed: 11 Ekim 2017 03:50

Description

Babcock Rail, iş kayıplarının İskoçya ve Kuzey İngiltere arasında bölünmesini ve “ince aşağı” bir yönetim ekibi bulunmasını beklediğini söyledi.
CEO’su John Howie, “İş dönüşümü planımız, işi geleceğe uygun hale getirmek için tasarlandı. İşlerin kaybolacağına çok üzüldük, ancak yeni yapımız demiryolu birimini daha güçlü bir organizasyon haline getirecek ve bu sayede gelecek ve işimizle kim kalacak halkımızın çoğunluğu için. ”
Raylı Denizcilik ve Ulaştırma Sendikası Genel Sekreteri Bob Crow, “Babcock Rail’in 300 iş ilavesiyle İngiltere’deki demiryolu endüstrisi için bir diğeri var ve Network Rail’in 1,500 bakım işini planladığı planların üstünde yer alıyor” dedi. personel.
Demiryolları üzerindeki katliamların, seyahat eden halk için ölümcül sonuçlara neden olacağı “sözleriyle,” Gerekli yenileme ve onarım çalışmaları, vasıflı işçilerle para tasarrufu yapmak için atılıyor. ”
Daha önce, Shop Shop’un ev alışveriş grubu sendika liderlerine üç merkezde 1.500 iş bulamayacağını söyledi.
GMB, Mid Wales’teki Sunderland, Burnley ve Newtown’daki kesintilerin yerel topluluklara “yıkıcı bir darbe” olduğunu söyledi. Sendika, “felaket” haberlerinin etkisini azaltmak için 90 günlük istişarelerde elinden gelen her şeyi yapacağını söyledi.
Uyuşturucu devi, AstraZeneca’nın küresel operasyonlarında 8.000 işten daha fazlasının, zaten 12.600 rolü baltaladığını açıklayan kapsamlı bir işten çıkarma programı kapsamında kesileceğini söyledi. İşler, satış ve pazarlama, iş altyapısı, AR-GE (Ar-Ge) ve tedarik zinciri de dahil olmak üzere küresel işlevlerin önümüzdeki dört yıl içinde ilerleyecektir.
Astra, 2014 yılına kadar 1.8 milyar ABD doları (1,1 milyar sterlin) maliyet tasarrufu sağlamayı amaçlayan bir şirket yeniden yapılanması kapsamında araştırma ve geliştirme sitelerinin veya tesislerin bazılarının kapatılabileceği konusunda uyardı.
Grubun İngiltere genelinde, Macclesfield, Cheshire’deki merkez ofisi ve Alderley Park, Loughborough, Bristol, Luton ve Londra’daki siteleri de içeren bir dizi operasyonu var.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.