Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Derby çıkış sürücüler Billy Davies

  • Listed: 11 Ekim 2017 07:10

Description

Davies, Derby’yi dövüşme mücadelesinden Şampiyona’ya terfi ettirdi ancak sahiplik değişikliğinden sonra görevden alındı.
“Kulübü devraldığımda belli bir konumdaydı ve ayrıldığımda belli bir konumdaydı. Arasında gerçek ve yalanlar var “diyen Davies, şimdi Orman canlanmasına öncülük ediyor.
“Ben orada olduğum 11 ayda çok iyi şeyler başarmıştım. Davies, destek eksikliği ve kulübün satışı ile Premier Lig’de yaşananlar daima kaçınılmazdı “dedi.
“Sadece insanları ne kadar iyi olduğunuza takdir etmeye bıraktığınızda.
“Arsene Wenger, Derby’ye 10.2million sterlin ile play-off’lardan sonra hazırlık yapmak için en kısa sürede takımının bulunduğu bir takımla terfi ettirdiğinde yapamadı.
“Premier League’e geri dönmek için sabırsızlanıyorum. Oraya geri döneceğim ve kulübün satışıyla ilgilenilmeyen bir kurulun desteğiyle bunu yapabileceğimi kanıtlayacağım.

    “Premier League’de 12 maç sürdüm, çok az harcadım. Ormanla çıkarsam daha hazır oluruz.
“Derby’de ikinci transfer penceresine gidip yaz aylarında tavsiye ettiğim oyuncularım olsaydı çok başarılı olurdum inanıyorum.
“Bana karşı koymak zor olduğumu söyleyerek, aylarca kurumayarak dışarı çıkardılar. Beni zorluyor mu? Kesinlikle, bir milyon yüzde. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.