Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Dondurma devam ederse bozulma devam ediyor

  • Listed: 10 Ekim 2017 05:20

Description

Tahminciler, Pazar gecesi ve Pazartesi günü, 20cm karın neredeyse birçoğuna yerleşebileceği konusunda uyarıda bulundu; bu da, kum tedarikleri azalmaya devam ettiği için yeni bir seyahat dolaşımı yelpazesini müjdeliyor.
Met Office, Galler, Doğu Midlands, Yorkshire ve Humber ve İngiltere’nin kuzeydoğusu için şiddetli hava uyarısı yayınladı. Ayrıca, İngiltere’nin geri kalanının Pazar günü 10 cm’ye kadar düşme olasılığı olduğu yönündeki tahminler de vardı.
Cumartesi günü Cumartesi günü meydana gelen ve en şiddetli kar yağışı gören Kent Polisi, Ordunun havayla baş etmeye yardımcı olması için hazır olduğunu belirtti ve insanlara kesinlikle gerekmedikçe seyahat etmemelerini önerdi.
İlk raporlar, beklendiği kadar ağır olmadığını önermiş olmasına rağmen, İngiltere’nin güneyindeki diğer uçaklar vardı.
Yerel yetkililer, artık malzemelerin korunmasına yardımcı olmak için çakıl tuzunu çeyrek boyunca kesmek zorunda kaldıklarından, taze düşüşler, ülke çapında azalan kum tedariklerine olan baskıyı artıracak.
İngiltere’de bir dağıtım tesisindeki yaklaşık 12.000 ton tuz, yurtdışına çıkmaktan uzaklaştırıldı ve yerel konseylere naklediliyor. Ineos Runcorn tuz dağıtım tesisinden elli kamyon ayrıldı ve başka 50 kişi Pazartesi günü başlayacak.
Sıcaklıklar gece boyunca Scottish Highlands’da -16C’ye (3F) kadar soğuktu, ancak başka yerlerde çok daha az şiddetliydi. Londra donma noktasının biraz üstündeydi, Manchester a gölge düşüyordu ve Cardiff -2C.
Basın Birliği’nin hava bölümü olan MeteoGroup’un Clare Allen, sıcaklıkların 1C veya 2C’yi aşmaya çalışacağını söyledi.
“Kuzeydoğu rüzgarı yine olacak, daha soğuk hissedeceksiniz, ancak kuzey İngiltere’nin ve İskoçyanın çoğunun kuru ve berrak olacak” diye ekledi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.