Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Duncan Bell eski muhafazadaki değişiklikleri çalar

  • Listed: 11 Ekim 2017 14:20

Description

Simon Shaw, Bell’le aynı yaştaydı ve hiç kimse, kesinlikle İngiltere’de takım yöneticisi Johnson, ön beş’e geri gönderilmesine karşın Bell’in ardına koyarak savunuyordu.
Şu an banyolar arasındaki tek benzerlik hakkında, Premiership’in bodrumunda mücadele eden ve eşsiz Bath sides Bell, 80’li yıllarda kulüpteki bir mini-rugby oyuncusunun İngiltere için oynamanın The Rec’de hiçbir şey ifade etmediğini izledi.
Paul Simpson, Yeni Zelanda Akademisine karşı bir maçta İrlanda’ya karşı 8 numaralı İngiltere’ydi.
Oradan Woodward 2003 Dünya Kupası’na kadar yükseldi, ancak 1987 yılı için kendisini bir sonraki hafta sonu Lansdowne Road’da Test Lugby oynamaya, sonraki Lansdown Hill’de Bath United’a ikinci takım ragbi oynarken bulmaya başladı. Antrenörü Jack Rowell, İngiltere’ye antrenörlük yapmak için gitti.

    Dolayısıyla, kulüp seçiminde, uluslararası takımda olduğu gibi Bath tezgahında olacak gibi görünüyor. Bugün Northampton’u ziyarete hazırlayan bir dava var. Orada tekrar, Bath ekip arkadaşı David Wilson da bir İngiliz pervanesi – bir Bell iki hafta önce Yeni Zelanda’ya karşı tuttu.
Bell Simpson’un hissini biliyor ancak onun zamansız hali zarafetinde onun için endişelenmesine izin verilmiyor.
“Profesyonel rugby’lerin yaşlı devlet adamlarıyla yaptığı röportajları, yirminci yüzyıl başlarında yaptıkları kadar iyi hissettiklerini söylediler. Tek söyleyebileceğim, 35 yaşındayım gibi hissetmiyorum.

    “Ben Premiership’in en eski üyelerinden biri olabilirim ama kendimi iyi hissettiğim için iyi oynadığımı hissediyorum. Kariyerimde büyük bir yaralanma yaşadım.
“Maalesef yaşımdan ve mevsimin sonunda sözleşmeden çıkıldığımın farkındayım. Ama Bath ile devam etmek istiyorum, ragbetimde kimseye durmayı düşünmem gerektiğini söyleyen hiçbir şey yok “dedi.
Bell, 2005 yılında İngiltere’de Phil Vickery, Julian White ve Graham Rowntree’nin kullanılamadığı durumlarda bu büyüklüğün darbeye maruz kalacağı bir son derece sorun yaşadı.

    Rowntree, Vickery, White ve son olarak sonbaharda yapılan Testler sırasında geçici olarak Wilson’la birlikte İngiltere ile birlikte scrummage antrenörü – Bell’in olası ihtimalini düşürdüğü zaman.
“Duruş aralığı olduğumu düşünmekten kendimi alamadım, fakat neden orada olduğumu ve oraya nasıl gittiğimi biliyordum” dedi. “Bu sezon formumun iyi olduğunu düşünmüyorum demiyorum, her yaralanmada bir fırsat var.
“İngiltere takımının her zaman yanında oldum ve getirildiğim zamanların çoğu zaman Phil Vickery ve Julian White yaralanmalara uğramıştı. Bu farklı değildi.

    “Ancak antrenörler, yaralanmadan ancak haktan dolayı değil, bir nedenden ötürü tüm oyuncuları hatırlatıyor. Umarım farklı değilim ve şansımı denedim. ”
Bell benzeri Vickery, unutmayalım – 1998’de cehennemden Avustralya, Yeni Zelanda ve Güney Afrika’ya yapılan rezil turda Clive Woodward neredeyse tüm seçmen oyuncuları evden çıkardı.
Çoğu yaralandı, ancak en marjinal hırsız bile olan herhangi biri, Wood’un zorlukla düşündüğü bir dizi rekor kırmak zorunda kalmadan Woodward’un ilk İngiliz turistini terk ederek mazur kaldı.
Tezgahdaydı ancak 76-0 kaybıyla Brisbane Testinde kullanılmadı. Omuzda bir sakatlandıktan sonra, tek başınayken Bell kişisel ve kolektif bir felaketti.

    “Onu bir uyarı olarak kullanmaktan ziyade almak için bir şeyler vardı” dedi. “Geri döndüğümde, her oyuncuya bir puan veren bir rugby dergisi okuduğumu hep hatırlıyorum. Benimkinde okudum: ‘Duncan Bell. Duncan kim? Ben çok üzgünüm. Bu hoş bir karmakarışıktı. ”
Bu uzaktaki yanlış oynamanın belki de Bath’ın acısını bir perspektif içine sokmasına karşın, Franklin Bahçeleri, bir sonraki kazanma çok acil hale geldiğinde ideal bir varış noktası değildir.
Bell, “İngiliz kulübünde en iyi stadyumlardan biri olan ragbi ve Northampton çok zor.” “3-0 olsa bile, bir galibiyet al ve mevcut durumda bu harika bir dönüş” dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.