Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Dünya, Walsh’un yolculuğu için para kazandı

  • Listed: 9 Ekim 2017 20:20

Description

Ruby Walsh, Sandown’daki şampiyon antrenörü için dört tur atmak için uçtu ve Watergate ve Ghizao değilse Free World ve Qozak’ta puan almalı.
BEDAVA DÜNYA (2.35), ilk önce bahis dükkânındayken gözlerimi iki kış yakaladı ve Fransa’nın güneyinde Pau’da kolay galibiyete uğradığını gördü.
Nicholls, bu galibiyetin ardından onu kazanmak için çabucak oldu ve Sandown’da koşu geçirdiği birkaç hafta içinde o yılın ilerleyen dönemlerinde kazanmaya devam etti.
Altı ardıl yarışına yerleştirildi ve son kez Cheltenham’da bir kilo vererek Cheltenham’a bir kilo vererek Fransa Operası’na bir süre kaybetti ve kendisine 2 lb kazandı. Geri kalanını yerlerden çıkarmam gereken Oh Crick ve Santas Son’dan 3 lb öne çıktım.
QOZAK (3.40), safkan olmayanlarla sınırlı dört yarış kazanarak ve ilklerinin atları için Grand Prix’de üçüncü olan Nicholls’a katıldı. Buraya geldiğinden beri, Taunton’da iki ‘yumurta ve kaşık’ yarışları kazandı, Newbury’de Cracboumwiz tarafından dokunuldu ve Aintree’deki handikap çıkışında dördüncü geldi.

    Hesaplaşırken, rakiplerinin elinde birkaç kilo var ve onun en iyi hali gelmediği için sezonun başlamasından önce County Hurdle ya da Tote Gold Trophy gibi bir şey kazandığını görebiliyorum.
William Hogarth kötü bir biçimde formdan çıktığında, Ghizao, Salden Licht ve Oscar Whiskey’nin bitirme mücadelesini Tolworth Hurdle’a yapmasını bekliyorum.
Sonuncusu, Newbury’nin Noel öncesi toplantıdan sonra, kızlık bekçiliğinin iki bölümünü kazandılar. Her ikisi de geniş marjlarla kazandı, SALDEN LICHT’in (3.10) zaferinin ikinci bir daha hızlı zamanı geldi.
Ghizao’nun General Miller tarafından gerçekleştirdiği dar yenilgisi, bu yarış bağlamında oldukça iyi bir biçim ve Salden Licht ve Oscar Whiskey’nin onu yenmek için iyileştirilmesi gerekecek.

    Dün Cheltenham’da çıktığında PALYPSO DE CREEK (2.05) oynamaya karar verdim, ama bugün puanlarımın üst sıralarında yer alıyor. Ayrıca, Cotswolds’daki bekçi gözlemcimizden onay damgası alıyor, bu yüzden paramı taşıması için mutluyum.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.