Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Durgunluk: Kadınlar, mücevherlerini “altın partiler” de satmak için acele ediyorlar

  • Listed: 10 Ekim 2017 01:15

Description

Yüzlerce kadın kuyumcu fiyatından yararlanmak ve bir şişe şarap üzerinde istenmeyen ıvır zımbalarından para kazanmak için “altın partilere” akın ediyor.
ABD’de başlayan olgu, ülkeyi her ay en az 75 özel parti alarak süpürdü.
Londra, Birmingham, Manchester ve Glasgow’daki evlerde lisanslı satışlar düzenleyen Ounces2Pounds, İngiliz kadınlarının her hafta en son “altın acele” ödemeleri için 75.000 £ değerli kıymetli metal sattıklarını bildirdi.
Ounces2Pounds altın uzmanı Bethan Daniels, “Kadınların çoğu biraz para istiyor ancak rehin atölyesine gitmeyeceklerdi.
“Şarap ve nibbles var ve bu sadece bayanlar için bir araya gelme şansı. Şu an 1980’lerin altın bir kısmını görüyoruz ve biz de kırık şeyleri alıyoruz.

    “Ekonomik durgunluk altın fiyatlarını olumsuz etkilemedi. Şu anda günlük fiyatı her geçen gün artmaktadır ve son dört veya beş aydır.
“Bu, ekstra paraya ihtiyaç duyan insanlar için iyi bir anlaşma.”
Altın hostesler partilerden de kazanç sağlayarak, kazanlarda yüzde 10, ayrıca gelecekteki partiler için yüzde 3 oranında komisyon elde edebilirler.
Noel öncesi Romford, Essex’te evinde altın bir parti düzenleyen 45 yaşındaki Marianne Simmonett, bir gecede 700 sterlin kazandıktan sonra “Tupperware partilerinden kesinlikle daha iyi” olduklarını söyledi.
Dedi ki: “Gerçekten şanslıydım. Bu kadarını hiç yapmamayı beklemiyordum ve Noel’den önce gerçekten benim için kullanışlı geldi.

    “Arkadaşlarımdan biri altınını 1.400 sterlin, diğeri de £ 900 karşılığında sattı. Onlardan birinde, Maltaca altınları çok daha kaliteli idi. Herkes tekliflerden şaşkına döndü ve çok mutlu oldu.
“Daha önce hiç böyle bir parti yaşamamıştım ama olağanüstüydü, Tupperware partilerinden daha iyiydi, burada tek elde bir kase veya bir kap.”
Amerika ve Avustralya’da da şubeleri bulunan Ounces2Pounds’ın CEO’su Krista Waddell, “Ons Pounds’ın sunduğu şey kazanmak / kazanmak.
“Bugünün ekonomisinde herkes biraz ekstra nakit kullanabilir ve kadınların çoğunda kutusunda kırılmış veya eski olan mücevherler bulunur.

    “Hedef pazarımız, bir rehinci dükkana girmek hiç rahat hissetmeyecek ve avantajlarından kaçınacak kadar akıllı kadınlar.
“Yüksek fiyatları, sadece orada oturan eşyaları boşaltma şansını ve arkadaşlarıyla harika bir geceyi sunuyoruz.”
Parti üyeleri, şirket tarafından sağlanan bir uzmanı bireysel olarak görmeden önce bir arkadaşının evinde altınlarıyla toplanırlar.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.