Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Enerji topraklarda depolanabilir

  • Listed: 11 Ekim 2017 18:15

Description

İngiltere’de hızla genişliyor olmasına rağmen şu anda İsveç gibi diğer Avrupa ülkelerinden çok daha az sayıda 8.000 toprak kaynağı ısı pompası sistemi var – ve geçen yıl iki katına çıkarak bugünkü sayıya iki katına çıktı.
Ancak Çevre Ajansı için hazırlanan bir raporda, teknolojinin Hükümet’in desteği ile 320 bin ev ve işyerinde 2020 yılına kadar kurulabileceği belirtildi.
Ve eğer 2012’de gelecek Yenilenebilir Isı Teşviki yoluyla yeterli destek verilirse ve ev sahipleri ve işletmelere yenilenebilir ısı üretmek için bir garanti fiyatı ödeyecek olursa, bir milyondan fazla yerinde olabilir.
Potansiyelinin en üst noktasında, toprak kaynaklı ısı teknolojisi, 10 evde birden fazla ve ticari binaların% 40’ında kurulabilir.
Büyüme, 320.000 evde ve işyerinde kurulmuş olsa bile – hane halkının% 1’i ve ticari binaların% 11’i, İngiltere’nin 2020’ye kadar yenilenebilir enerji tedarik etme hedeflerini gerçekleştirmek için üretmesi gereken yenilenebilir sıcaklığın% 30’unu sağlayabilir.
Çevre Ajansı’nda iklim değişikliği ve sürdürülebilir kalkınma sorumlusu Tony Grayling, “Yer kaynaklı ısıtma, ülkenin yenilenebilir ısı ihtiyaçlarının en az% 30’unu üretme potansiyeline sahip, hızla büyüyen bir teknolojidir, ancak sırayla mali desteğe ihtiyaç duymaktadır. büyümek.
“Bu teknolojinin, İngiltere’deki potansiyelini tam olarak karşılayacak yeni yenilenebilir ısı teşviki yoluyla yeterli mali destek sağlandığını görmek istiyoruz.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.