Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Ev alışveriş firması 1,500 iş ilanı

  • Listed: 11 Ekim 2017 04:00

Description

GMB, Mid Wales’teki Sunderland, Burnley ve Newtown’daki kesintilerin yerel topluluklara “yıkıcı bir darbe” olduğunu söyledi. Sendika, “felaket” haberlerinin etkisini azaltmak için 90 günlük istişarelerde elinden gelen her şeyi yapacağını söyledi.
Kuzey bölge yetkilisi Mick Hopper şunları söyledi: “Şirketin başarısını sağlamak için iş uygulamalarına ve istihdam şartlarına ve koşullarına ulaşmak için uzun bir süre boyunca işverenle görüşmeler yaptık.Bu duyuru, yüksek işsizlik. Seçilen temsilcilerden ve diğer Devlet kurumlarından, işleri kurtarmak için neler yapılabileceğini görmek için yardım arayacağız “dedi.
Shop Direct, Sunderland, Burnley ve Newtown’daki kontak merkezlerini kapatmayı planladığını ve kalan alanlarında 350 yeni rol yaratmayı amaçladığını doğruladı.
Şirket, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Toplam satışların% 6 arttığı ve online satışlarının% 19 arttığı başarılı bir yoğun ticaret döneminin ardından Shop Direct Group, 2010/11 itibarıyla çevrimiçi satışlarının% 70’ini aşmayı planlıyor.
İcra Kurulu Başkanı Mark Newton-Jones şunları söyledi: “Bunun, önerilen irtibat merkezi kapanışlarından etkilenen ekipler için çok zor bir zaman olduğunun farkındayız. İstişare sürecinde çalışanlara yardım etmek ve gelecekte onları bulmada onlara destek olmak için sendikalarla yakın işbirliği içerisindeyiz iş.
“Son beş yıldır online satışlarımızın oranı bugünkü iş alanımızın% 60’ından fazlasının hesaba katılması için% 18’den büyüdü ve kontak merkezlerimizde aşırı kapasite ve alan oluştu. müşterilerimizin bizimle alışveriş yapma biçimini yansıtmaya ”
Uyuşturucu devi, AstraZeneca’nın küresel operasyonları boyunca, 12 bin 600 rolü daha önce gördüğünü açıklayan kapsamlı bir işten çıkarmalı program kapsamında, 8000 iş daha geride bırakılacağını söyledi. İşler, satış ve pazarlama, iş altyapısı, AR-GE (Ar-Ge) ve tedarik zinciri de dahil olmak üzere küresel işlevlerin önümüzdeki dört yıl içinde ilerleyecektir.
Astra, 2014 yılına kadar 1.8 milyar ABD doları (1,1 milyar sterlin) maliyet tasarrufu sağlamayı amaçlayan bir şirket yeniden yapılanması kapsamında araştırma ve geliştirme sitelerinin veya tesislerin bazılarının kapatılabileceği konusunda uyardı.
Grubun İngiltere genelinde, Macclesfield, Cheshire’deki merkez ofisi ve Alderley Park, Loughborough, Bristol, Luton ve Londra’daki siteleri de içeren bir dizi operasyonu var.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.