Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Evleri işaretlemek için tebeşir sembollerini kullanan hırsızlar

  • Listed: 11 Ekim 2017 14:25

Description

Yıllardır cezai adalet sistemimiz, hırsızlara bilekte bir şaplak yaşatmayacaklarını ilk etapta yakalandıklarını varsaymak için geriye doğru eğilmiş durumda.
Ve tabii ki, bu çok büyük bir varsayımdır. Dövüşte bu kadar az polis ve ticaretine devam eden çok sayıda hırsız var, tespit etme şansları çok az.
Bu arada bir davetsiz misafirin karşısına çıkan evcilere “sahip olma hakları” konusunda tamamen şaşkınlık duyuyorlar. Bir hırsızı getirin ve olmadığı gibi kendi başınıza yasayı getireceksin. Çarşamba günkü haberinde, surrey’deki kötü adamlar, “etiketli” evlerde ne tür güzelliklerin sunulduğunu belirten basit bir kod geliştirdiler; işlerin ne kadar kötü olduğu konusunda yorgun teyit edildi.
Yerel polis bir crim’in grafiti rehberini yayınladı. Duvarınızda basit bir çapraz haç tespit ederseniz, “iyi bir hedef” olarak değerlendirilirsiniz. Çapraz bir daire varsa, bu iyi haber, tür şeyler – çalmaya değecek hiçbir şeyin yok.

    Daha zahmetli, iki birleşik dikdörtgenler, bunun savunmasız bir kadının evidir, kolaylıkla konandırılmıştır … ve iki kesen dikdörtgen, içindeki sakinlerin sinir ve korku içinde olduklarını işaret eder. Sadece kanun ve emir için mükemmel bir on yılın sonu, ha?

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.