Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Flintoff, Old Trafford’a itirazda bulundu

  • Listed: 10 Ekim 2017 17:45

Description

Geçen yaz Kül başarılarından sonra Test kriketinden emekli olan ikonik çok yönlü, destekçileri bölgedeki yenileme çalışmaları için kapsamlı planlarını düşündükleri için konseye yazmaya çağırdı.
Flintoff’un temyiz okudu: “Test kriketinin Old Trafford’da tekrar oynanmayacağını düşünmek akıl almaz bir şey” (ancak) Trafford Council’ın Lancashire County Cricket Club’ın Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Lancashire İlçesi Kriket Kulübü’nün geliştirme planlarını reddetmesi durumunda 126 yıl Old Trafford’daki Test Maç kriketinin son bulması Şubat ayında toplandıkları zemin. ”
Old Trafford, 2009’da Avustralya turunun listesinden tartışmalı bir şekilde ayrılmıştı ve her zamankinden çok daha iyi demirbaşlar için daha fazla rekabet ile, önemli bir tesis revizyonunun ön cephesinde geleceğin anahtarı olduğu düşünülüyor.
Flintoff ekledi: “Zemin büyük spor tarihimizde önemli bir rol oynamıştır ve şimdi bile şimdi satılan kalabalığın önünde ilginç ve eğlenceli karşılaşmalar üretmeye devam ediyor.
“Bugüne kadar 3.400’den fazla kişi, eski kriketi Eski Trafford’da tutmak için çevrimiçi dilekçemizi imzaladı … ancak postayla ya da e-postayla gönderilen fiziki mektupların konseyin görüşleri esnasında daha fazla ağırlık taşıdığı açıkça belli oluyor.”
Flintoff, bu arada, önümüzdeki sezon Lancashire için birinci sınıf fikstür oynamaya olan ilgisini ilan etmesine rağmen, Test kriketinden çekilme kararını tersine çevirmek gibi görünmüyor.
32 yaşındaki çocuk, dizüstü cerrahisinden dört günlük fikstürde rekabet edebilmek için yeterince iyileşebileceğine ve daha önce sınır aşırı kriket üzerine odaklanacağını söylediğine inanmaktadır.
Ancak oyuncuya yakın kaynaklar, 2010/11 Külleri’ndeki bir yeri hedef aldığı yönündeki basında çıkan haberlere dikkat çekti.
Kaynak Press Association Sport’a verdiği demeçte şu an Andrew sadece tekrar kriket oynamaya odaklanıyor. “Bu aşamada, Testlerden çekilmek kararını geri planlamanın hiçbir yolu yok” dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.