Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Gary Caldwell için Latics’in cazibesi çok güçlü

  • Listed: 10 Ekim 2017 13:05

Description

Merkezi geri Caldwell, Willo Flood, Barry Robson ve Chris Killen ile Riverside’daki eski Celtic patronu Gordon Strachan’a katılmak yerine Wigan ve Premier League’ye gitmeye karar vermeleri bekleniyordu.
Bununla birlikte, DW Stadyumu’nda haftada £ 25,000 değerinde dört buçuk yıllık bir sözleşme üzerine kaleme aldı ve Wolves a Latiç başlangıcına hazırlanırken, farklı bir yol almaktan çok fazla suçsuz hissetmiyor.
“Sonunda Wigan’ı seçtim ve Premier League’in zorluğunu seçtim” dedi. “Orada üç oğlan ekip arkadaşıymış, fakat herkes kendi adamı ve sonunda buraya gelmek zorunda kaldım.
“Biraz sinirlendiler. Hepimiz dörde düştük ve sonra üç tane bıraktık böylece beni sarmışlar. Muhtemelen Gordon’un söylediğini yapabilirsin. Yapılması zor bir şeydi. O oyunda saygı duyduğum biri.

    “Fakat Premier League büyük bir mücadeledir ve buradaki menajer, kulüp planları konusunda ilerleme kaydetmek için çok heyecanlıydı. Bunun bir parçası olmak istedim. ”
Caldwell daha güçlü rekabeti kabul ediyor ve daha yüksek finansman günümüzde cazibesi yüksek.
Caldwell, “Eski Firma, Şampiyona ve Premier Lig’e son altı ayda bir kaç kaybetti” dedi.
“Celtic ve Rangers, TV gelirlerinden dolayı bunu korumak için bir mücadeledir, ancak bu onların yapmak zorunda olduğu bir iştir.
“Fakat İskoçya ekibine yardımcı oluyor. İnsanlar daha büyük kulüplerde ve daha iyi bir standartta oynuyorsa, genel ekibi geliştirecekler. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.