Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Gastineau Nielsen’i sosyetik kızdan gizli tuttu

  • Listed: 10 Ekim 2017 09:20

Description

1988’de Danimarka yıldızının New York Jets oyun kurucusuyla oynadığı karışıklık, hala eşi Lisa ile evlendiğinde. 1989’da çocuğunu Killian’a vermeye devam etmeden önce İtalya’da yaşamak için ABD’den kaçtı.
Ve sporcu onun çocuğunun farkına varmasına rağmen, evlilik dışı oğlunu geçen yıl (20) yıl boyunca Ivana Trump’un düğününde Nielsen’e çarptığı gerçeğe dönüşene kadar 20 yıldır kızı Brittny’den bir sır olarak tuttu (09).
Brittny, New York gazetesinin sütununa PageSix, “Brigitte tam anlamıyla Ivana’nın düğününde anneme şöyle dedi:” Kız kardeşiyle tanışmak isteyen bir oğlum var. ” Kardeşimi ilk kez tanıştırmak gerçekten çok tuhaf ve çok duygusalydı … Asla bilemediğim kardeşim – almak zor bir şeydi … Bütün hayatım boyunca hep bir kardeş istediğimi söyledim. yakın olmamızı istiyorum. ”
Ve Brittny, kardeşiyle çok zaman kaçtığından üzüyor: “Büyüdüğünü hiç tanımadığım 20 yıldır kardeşim olduğu için üzgünüm, çok uzun boylu ve sarışın ve Brigitte ile özdeş görünüyor. İtalya’da büyüdüğü için çok fazla İngilizce bilmiyor, çok tatlı. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.