Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Gudjon Thordarson Exclusive: Dundee United’ı istiyorum

  • Listed: 10 Ekim 2017 10:40

Description

Son zamanlarda İngilizce yan Crewe İskenderiye’den ayrılan 54 yaşındaki çok deneyimli Gudjon Thordarson, Craig Levein’in yerine Tannadice koltuk altına başvuruda bulundu.
Eski İzlandalı yönetici, Tynecastle’deki görevini Csaba Laszlo’dan önce teklif etti ancak geri attı çünkü futbol işleminin tamamen kontrolünü elinde tutacağına dair garanti veremedi.
Dün gece Thordarson’un İskoç temsilcisi Alex McLaughlin ile temas kurduğunda şunları söyledi: “Gudjon’la uzun zamandır konuştum ve Dundee United’ın işi kesinlikle ona hitap eden bir iş.
Gudjon oyuna geri dönmek istiyor ve Dundee United’ı yönetme şansının büyük bir fırsat olacağına inanıyor. Csaba Laszlo’dan önce Hearts’a teklif edildi, ancak futbol sebebiyle bunu reddetmeye karar verdi.

    O, İskoç futboluna olan tutkusunu hiçbir zaman gizlemedi ve Dundee United’ın Avrupa’ya hak kazandıracağını ve Eski Firma ile mücadele edebileceğine inanıyor.
Dundee United çıkarımızın farkındayız ve şimdi sadece beklemek ve ne olacağını görmek zorundayız.
Thordarson’un etkileyici özgeçmişi, Stoke City, Barnsley, Notts County, Akranes ve Crewe’da sezonun başlarında iç sorunlar üzerine bıraktığı büyüleri içerir.
Dundee United, Bohemian patronu Pat Fenlon’ı tazminat karşısında çökertmek için yaptıkları teklifin ardından tahtaya geri dönmek zorunda kaldı.

    No.2 Peter Houston uzun süreli bir randevu oluncaya kadar görevden alınmıştır.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.