Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Habana, barbarlar için yıldızlar

  • Listed: 11 Ekim 2017 13:50

Description

Fırlayan Bahar Kuşusu kanat oyuncusu, oyunun adamı olarak gördüğü parlaklığa sahip bir gösteri için ödül olarak ayakta alkışlanıyordu.
Ben Smith ve kilitli Anthony Boric Yeni Zelanda için geçtiler – dünyanın en üst sıralardaki tarafı – ancak barbarların ünlü bir zaferle buluşmasını önlemek için yeterli değildi.
Avustralya sinek yarısı Matt Giteau, yedi sayı öne çıkardığında ve boyunca All Blacks tarafında bir dikeni ispatladıktan sonra Habana’yı maçın şeref üyesi adına itti.
Geleneksel olarak Twickenham’dan gelen 63.554 kişilik kalabalığın açıkça oynayacakları bir role sahip olduklarını düşündükleri halde, Barbarialı fikstürlerin modern oyunla ilgisi hakkında tartışmalar yapılmaktadır.
Bir gösteri olarak, yarışma hemen hemen tüm beklentileri karşılamıştı; buna rağmen büyüleyici ve kalabalığın zevkinden çok bir Test maçına benziyordu.
Barbarların dizilişi, altı Springboks da dahil olmak üzere 925 başlık içeriyordu ve Yeni üyelik sürpriz geleneğini onurlandırmaya çalışırken, Yeni Zelanda genellikle esnek bir muhalefet sağlamıştır.
All Blacks, ikinci şeridi olan – kaykaycı Richie McCaw’ı bir kenara – geçiren ve yorucu olan beş maçlı bir turun ilk yenilgisini yaşadı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.