Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Harry Redknapp’ın Uluslar Kupası ağıt

  • Listed: 10 Ekim 2017 01:05

Description

Turnuva her Ocak ayında sahnelenecek ve her zaman bir Redknapp ağıtının başında geliyor.
Dört mevsim önce, Portsmouth’da ikinci görevine başladığında Redknapp’in ilk hareketi Benjani’yi imzalamaktı. İkincisi Zimbabwe’ye herhangi bir bardak hazırlığı için sahip olamayacağını söylemekti.
Striker Benjani sonunda turnuvanın başlamasından beş gün önce haber verdi ve Portsmouth, Zimbabwe’nin Mısır’daki son oyununu oynadıktan 24 saat sonra Premier League’de oynamak için kendisini özel püskürterek geri çırptı.
İki yıl sonra, Gana’da fincanın sahnelenmesinde Redknapp, Kanu ve John Utaka’yı Avustralya’ya karşı Nijerya’nın dostu olarak serbest bırakmayı reddetti.
Hiçbir özel jeti gerektiremeyeceklerini fark edene kadar, yeterince adil diyebilirsiniz. Dost Fulham’da idi. Artık Redknapp, Tottenham’da ve Afrika uluslarası satın alırsanız, sadece Afrika turnuvasında çıkıp oynayabileceğini anlamış görünüyor.

    Defans oyuncusu Benoit Assou-Ekotto bu sefer bir ay kadar uzak kalabilir ve Redknapp şunları söyledi: “Onları imzaladığınızda her iki yılda bir kaybedeceğinizi biliyorsunuzdur. Alma şansın var. Ama savunucuları kaybetmemiz için, sahip olduğumuz tüm yaralanmalarla bir felâket. ”
Geleneksel bilgelik, Uluslar Kupası’nın Chelsea için büyük bir felaket olacağı yönünde. Bu felaket, inkar edilemez ve muhtemelen değiştirilemez Didier Drogba da dahil olmak üzere dört yıldız olmadan yönetilecek.
Ancak gerçek şu ki, en büyük etkinin hissedileceği tablo tabanında. Ve Redknapp’in eski kulübü Portsmouth da en kötü vurulacak. Beş kişilik kadrosu Ocak ayı boyunca Afrika’da olacak: Utaka ve Kanu, Nadir Belhadj, Hasan Yebda ve Aruna Dindane. Daha da kötü olabilirdi. Alman doğumlu Kevin-Prince Boateng Gana için oynamak istedi ancak FIFA onayı zamanında gelmedi.

    En azından Portsmouth’un yöneticisi Avram Grant’ın Chelsea’deki deneyimi, onu Afrikalılar olmadan başa çıkmaya hazırlıyor – ve ilginç bir işaretçi sunuyor.
İki sezon önce, Grant’ın Chelsea Manchester United’ı Premier Lig’de kovalıyordu. O zaman, şimdi olduğu gibi, Drogba, Afrika’ya giden Chelsea oyuncularının etkileyici bir oyuncusu yönetti ve uzmanlar transfer penceresinde Grant’in değiştirmelerini satın alıp almayacağı konusunda spekülasyon yaptılar.
Bunun yerine, Stamford Köprüsü’ndeki oyuncuların geçersizliği doldurmasını istedi ve Ocak ayında dokuzuncu zafer kazanarak bir kulüp kaydetti.
Fakat Afrika’daki gıyaben geri çekildiğinde, Chelsea futbol halkının “blip” dediği gibi acı çekti. Şubat ayında Portsmouth’a ve evde Liverpool’a karşı çizdiler. Grant şunları söyledi: “Sorun fincan zamanında değil ama sonrasında oyuncular geri dönüp koşullara alışmak bir veya iki hafta sürecek. Ocak ayında Afrika çok sıcak. İngiltere çok soğuk. ”

    Düşme yapmaktan kaçınmaya çalışan diğer kulüplerden Hull, kış ortasının en karanlık kestanesini beklemek durumunda. Kamel Ghilas Cezayir tarafından seçilmedi ancak fincan yine de Daniel Cousin, Seyi Olofinjana ve Kamil Zayatte’yi alacak.
Oyuncular dışarı çıktıkça, zamanlamayla ilgili tartışma yeniden başlayacak. Neden Avrupa sezonu ortasındadır? İki yılda bir neden? Her iki cevap da şu: Afrika’ya mantıklı geliyor. İlk olarak, bu onların yazı. Ve eğer bizim yazımızda düzenlenmiş olsaydı, birçok ülkedeki ıslak hava, rekabetin ev sahibi olabilmelerini engelledi.
İkincisi, yoksul olan ülkeler (futbol açısından ve mutlak anlamda) Dünya Kupası’na katılma ihtimali bulunmuyor ve bu nedenle faizler ve gelirler üretmek için Uluslar Kupası’na güveniyorlar.

    Redknapp ve diğer oyuncuların hepsi için, her Premier League kulübü temsilcisi, Angola’daki her maçı izleyecek ve önümüzdeki yaz bir şeref kafa olacak. Ardından Aralık 2011’de bir sonraki Ulusal Kupa için seçilen şikayetlerin bolluğu.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.