Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

İtalya Roma’da İskoçya için çok güçlü

  • Listed: 9 Ekim 2017 16:35

Description

Dan Parks hemen hemen tek başına bir başka masterclass ile çizme ile oyunu kazanmak için tehdit sonra ikinci yarısında kahraman Pablo Canavosio değiştirildi.
Mirco Bergamasco, İtalya’nın diğer noktalarını 16-12’lik bir başarı ile tamamladı ve yedi maçında rekabette kaybetti.
Bergamasco, parkurların umutsuz bir temizlemesine neden olan ve sonuçta ikinci bir Bergamasco cezasına yol açarak, kardeşi Mauro’nun topun altındaki topu çalmasından önce 11. dakikalık bir ceza ile İtalya’ya öncülük etti.
İskoçya, kendi yarısından çıkmak için mücadele ediyordu, sadece Parks’ın mükemmel taktik tekmesi baskıyı hafifletti. Sinek yarısı sonunda 21 dakika içinde bir penaltı ile açığı kesti.
Ziyaretçiler nihayet yarım saatten kısa bir süre önce etkili bir şekilde çalışmaya başladılar ve geri çekilen bir İtalya’nın disiplini kaybetmesiyle ödüllendirildi ve Parklar 33 dakikalık bir ceza ile eşit seviyelerde kaldı.
Bununla birlikte, Parklar, hızlı bir şekilde dokundu ve gitmeye çalıştıktan sonra, bir Sean Lamont’un dokunmatik durmasına izin vermeyi reddettiği için, zorlu dokunulmazlık cezalarını kaçırarak kopyasını lekeledi.
Daha zayıf iskoçya oynamak Bergamasco ikinci yarısında 40 metre ceza üç dakika dönüştürmek için izin verdi, ancak bir parklar point-blank aralığı bir damla-gol tekrar skorları düzeldi.
İskoçya, maçta ilk kez öne geçti, Parklar Canavosio’nun ihlalinden sonra 30 dakika ceza peşinde koştu, İtalya’nın değiştirilmesi gereken skor yarısı 66. dakikada oyunun tek denemesi ile değişiklik yapmadan önce. Gonzalo Canale, İskoçya savunmasında büyük bir delik açığa çıkardı ve Canavosio görevlerin altındaki puanı desteklemek için çıktı ve Bergamasco ekstralar ekledi.
İskoçya, iki yıl önce bu fikstürdeki galibiyetlerini takiben İtalya’nın bir başka galibiyet sergilediği kapanış saniye içinde başardı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.