Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

James DeGale: Tepede flaş değilim

  • Listed: 10 Ekim 2017 08:30

Description

Pekin orta sıklet şampiyonu DeGale, kendine güveni ve yeteneği konusunda kısa bir açıklama yapmaz ve hafif Dick McTaggart ve flyweight Terry Spinks (her ikisi Melbourne 1956), orta dereceli Chris Finnegan (Meksika 1968) ve süper toplantının ilk olacağı inancını korur -İnce ağır gitmek için Audley Harrison (Sydney 2000).
DeGale, yönetmen olarak bulundu Frank Warren, 10 şansını ya da daha azını ve büyük şeyler beklediği yetenekli genç boksörlerin koleksiyonunu – dün Londra’da 2010 için Ten’i açtı.
Terbiyeli yüzük gözlemcileri, DeGale’in deneyimli Matthew Barr’a karşı koymak için altıncı profesyonel gezi planını yaparken 13 Şubat’ta Wembley Arena’da ne derece ilerlediğini kendileri için yargılayabilirler.
Gelecek ay 24 yaşındaki DeGale’nin profesyonelliğini değiştirdiği ve ilk kez planlanan 12 turlu ve unvan meydan okumasını bekleyemeyeceği bir yıl olacak – sonra da bu İngiliz altın madalyasını dünya şampiyonasına çevirdi.

    Dedi ki: “Evet, bundan haberim var, ama üzerimde ağır durmuyor çünkü onu kıracağım biliyorum.
“Sanki hayatımı arıyorum, çünkü 12 turda ve İngilizler ve dünya şampiyonaları için sabırsızlanıyorum. Dürüst olmak gerekirse, yurtiçinde gerçekten, orada kimse yok. Ve altı turun üzerinde, dünyada, kendiminkini herkesle birlikte tutabileceğimi düşünüyorum.
“Bazı insanlar benim küçük bir çocuk olduğumu düşündüğünü biliyorum ve onun üzerinde değilim [Ona bir bak, küçük bir herbert] bak.
“Bakın, takımın veya konuşmanın sizi aldatmasına izin verme. Sadece zaman söyleyecektir, ancak bekleyin ve bakın, gözlemin ötesinde bir şey var.
“Yıl sonuna kadar kesinlikle İngiliz ya da İngiliz Hükümdarı şampiyonu olmak istiyorum. Ve 2012 yılına kadar dünya şampiyonu olmak ya da dünya şampiyonu olmak istiyorum.

    “Eski günlerde, bir İngiliz unvanı için mücadele etmeden önce 25-30 kavga geçebilir. Şimdi farklı. Bu kavganın öncesinde bile bir dünya tacı kazanabilirsin. ”
DeGale, yönetici destekçi Warren ve antrenör ve eski dünya şampiyonu olan Jim McDonnell’den esinlenmiştir. Dedi ki: “Frank bana güveniyor, potansiyeli görebiliyor, yetenek ve çevremdeki herkes nereye gittiğimi biliyor.
“Jim McDonnell nereye gideceğimi biliyor, her gün beni eğitiyor, beni bekçiyi seyretiyor, bağlılığı görüyor, her sabah beşte kalkıyor ve koşuyor.
“Arkamda harika, harika bir ekip var ve hoş ve kompakt tutuyorum, etiket eklemem gerekiyor.

    “Jim koçum, kondisyon aygıtı, arkadaşım, annem ve babam ve Frank Warren – patlama, dört tanesi, ihtiyacım olan şey buydu.”
Warren’in Ten’in diğerleri, hafif welterweight Frankie Gavin, hafif orta ağırlıklı Billy Joe Saunders, Liverpool kardeşler Stephen (tüysüz) ve Liam Smith (hafif ısırgan), Thomas Costello (hafif orta), Ronnie Heffron (hafif ısırgan) ) ve Cromer, Ryan, Liam ve Michael’dan üç Walsh kardeş (tüm hafif-ısırgan).
Wembley belgesinde birkaç kişi görünecek ve DeGale bekleyemez. Dedi ki: “Gerçekten dört gözle beklediğim budur. Sadece iyi bir performans sergilemek istiyorum.
“Bu, evimden taş atmak gibidir, her geçen gün biterim.”

    DeGale’nin ruhları, yenilmez beş kez dünya şampiyonu Floyd Mayweather Jnr’ın Las Vegas spor salonunda yapılan etkileyici bir gösteri ile kaldırıldı. DeGale şunları ekledi: “İlk gün Dion Savage adlı bir adamla sert ve sert bir spar kurdum ve onu yakaladım. İşte o zaman orada biraz saygı görmeye başlıyorsun.
“Floyd’un antrenörü ve Roger amca, köşede oldu ve gerçekten izin vermiyordu.
“Fakat sonunda önümüzdeki birkaç gün evet başını sallayıp, benimle konuşurken düşündüm de, ‘bu bir onay iznine benziyor’.
“Sonra kendi başına bir imtiyaz olan Floyd Mayweather trenini izledim ve nereye varmış olduğunu ve elde ettiğini, bu benim de arzuladığım bir şey” dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.