Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Jefferies, Laszlo’nun ekseni kesildiğinde Tynecastle’ye geri dönüyor

  • Listed: 11 Ekim 2017 07:15

Description

Cuma öğleden sonrasında meydana gelen kasırgada 59 yaşındaki futbolcu, Macar’ın gidişinin kulüp tarafından onaylandıktan saatler sonra üç yıllık bir anlaşmayla Csaba Laszlo’nun halefi ilan edildi.
Sahibinden Vladimir Romanov’un 11’inci randevusu olan Jefferies, Hearts’tan bir telefon görüşmesi talep edince Edinburgh’da alışveriş yapıyordu.
St Johnstone’da bugünkü çatışmalara katılacak olan eski Kilmarnock müdürü, iki kez düşkün anıları olan bir kulübe geri dönmek için düşünmüyordu.
Patron olarak önceki beş yıllık büyülüğünün vurguladığı eski Hearts oyuncusu, 1998’de Scottish Cup’ı kazandığını söyledi: “Hayranları izlemek için iyi bir takım vermek istiyorum. 1998’de lige neredeyse kazandığımızda ve kupayı kazandığımızda çatlama takımıydı ve yine yapmak istediğimiz şey buydu. ”

    “Geri döneceğim bir yerlerde hep bir bağırsak hissi vardı. Rüya gerçek oldu ve uzun süredir orada olduğum için Kilmarnock’ta kaçırdığım gerçek bir vızıltı var. Belki sadece iki ya da üç yıl bana kalmıştı ve neye gireceğini ve neyi bitirip dışarı çıkacaklarını sormuştu. ”
Kalpler taraftarları Laszlo’nun ayrıldığı haberleri sızdırdıklarını açıkladılar – Romanov’un nihayetinde yeni oyuncular için finansman eksikliği konusunda yaptığı sürekli şikayetlerin yeterince yaşandığına – Jefferies’nin saat 19’dan önce patron olarak onaylandığı zamana kadar -.
Laszlo’nun No 2 Werner Burger’ini de içeren oyun odası ve arka oda personeline kısa bir toplantı yapılarak medyaya açıldı.

    SPL’de beşinci sırada yer alan ve üçüncü sırada bulunan Hibs’teki 11 sayılık farkı kapatmak için istekli olan bir takıma sahip.
Ancak Jefferies, uzun süreli asistanı Billy Brown’u getireceğini düşünmediğini iddia ediyor.
Ekledi: “Ona söylemek için Billy ile görüştüm ve çok sevindi. Bu şeylerin şansım olduğunda tartışılması gerekecek. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.