Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Köpek gezgini öldüren ‘kötü ruh hali’ şefi için hayat

  • Listed: 11 Ekim 2017 07:25

Description

Pub şefi Robert Cusworth, eve gitmeden önce polisin itiraf etmesi için polise çılgınca köpek gezici Sally Garwood’a saldırdı.
Tesco’dan birisini öldürmek için kasıtlı bir niyetle 2 £ için bıçak satın alan Cusworth, şartlı tahliye için değerlendirilmeden önce en az 20 yıl hizmet etmesi için emredildi.
Kocası Simon Garwood, Reading Crown Court’un önünde harekete geçen haraçta şunları söyledi: “Sally gerçekten harika bir insandı. Bütün hayatını Allah’a hizmet etmek ve başkalarına yardım etmek ve seven olmak için harcamıştır.
“Gittiği okulu terk ettikten sonraki her iş ve yol, çünkü başkaları, özellikle çocuklar ve gençler için daha iyi şeyler yapmaya yardım etmek istedi.
“Hayır haraç adalet yapabileceği için sadece en iyi kişi ve arkadaşı tanıdığım.” 34 yaşındaki kilise ve gençlik çalışanı ekledi: “Umarım Sally ve ben paylaştı Allah’a iman edecek bir gün, bir şekilde, Affetmek için bana güç verin, ancak şu an birinin bunu benim güzel Sally’ye yapabileceğini nasıl harap ettiğimi söylemek zordur. ”

    Yargıç Zoe Smith, Aylesbury, Bucks’tan Cusworth’e şunları söyledi: “Öfkenizi kontrol altına almaya kalkışmadınız, ne de yardım aramadınız. Öfkenizi bir başkasına atmaya karar verdiğiniz açıktır. Sally Garwood o zamanlar hayatının asalısıydı. Bakıcı bir genç kadındı. Özürlü çocuklara yardım etmek için kendini adamıştı. Simon’la mutlu bir şekilde evlendi ve bir aileye başlamayı düşünüyorlardı.
“Kocasına, ebeveynlerine, kızkardeşlerine ve kardeşlerine Sally’nin kaybı yıkıcı oldu ve öldüğü koşullar neredeyse imkansızdı.”
Açık bir sebep olmaksızın acı ve kızgın olduğu için öldürmek için bir jogger arayan Cusworth, otistik çocuklar ile birlikte çalışan 34 yaşındaki öğretmen yardımcısı Mrs Garwood’u gördü ve köpeklerini Aylesbury’nin evinin yanına yalnız başına yürüdü.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.