Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Korkutmasına rağmen şehir

  • Listed: 10 Ekim 2017 22:50

Description

Robinho’nun Santos’a ödünç vermesi için oyundan önce ortaya koyduğu Brezilya’nın son maçı ne olabilirdi ki, Scunthorpe’un Cliff Byrne’ın açığı 3’e düşürdükten sonra topu Scunthorpe’un umutlarını boşa çıkarmak için çatısına kadar çıktı. -2 Dedryck Boyata’dan sapma yardımı ile.
Martin Petrov, Paul Hayes’in 29’da eşitlemesi öncesinde City’e üçüncü dakika öncülük etti. Nedum Onuoha ve Sylvinho çarpıcı bir uzun menzilli bir grevle City’i emrediyordu.
Şehrin megastarları Petrov’un hedefi rakiplerinin peşinden gideceklerini düşünürlerse, Scunthorpe’un ekolayzır arayışında ne yazık ki yanılıyorlardı.
Martyn Woolford, 10. dakikadaki Stuart Taylor’ın golü boyunca uzun menzilli bir çaba göstermeden önce içeri girdi ve beş dakika sonra ev sahibi tarafı daha da yaklaştı. Paul Hayes, Marcus Williams’ın şutunu sol kanatta çaldı ve Abdi İbrahim’in kaydettiği güçlükle City Shepherd’ın köşe başı hediyesi oldu. Cliff Byrne başını sadece Grant McCann’ın köşesine koyarak barın alt kısmını çimdikleyerek Vincent Kompany’nin açık havada kalmasını sağladı. Hayes daha sonra rebound atışını berbat etti.
29. dakikada, McCann, kısa süren bir hatası kaçırıp evinizin altında olmadığı zor topa sahip oldu ve Hayes de topu ilk yorumlayan sevdi.
Ancak Stephen İrlanda Scunthorpe kutusuna düzgün bir vuruş yapmıştı ve Onuoha sıkı bir açıdan evine vurdu ancak yoğun bir yarı son dakikada kendine doğru ilerledi.
Sylvinho’nun 57. dakikadaki kravatını etkili bir şekilde tamamlamasından önce tehlikeli olan Petrovi, Robinho’dan düzgün bir şekilde ayrıldıktan hemen sonra başka bir sol ayak çabasını fırlattı. Brezilyalı golün 35. saniyesi topu besledi ve çaresiz bir sol ayak grevini serbest bırakarak çaresiz Joe Murphy’yi dövdü ve ağın üst köşesine çarptı.
Ancak Scunthorpe 69. dakikaya kadar McCann, kaptan Byrne’nin yakın mesafeden evden bıçak atmak için düştüğü sağdan bir köşeye çıkınca umudunu yitirdi.
Ev sahibi taraf bir dengeleyici kullanmak istedi ancak son sözü, Petrof tarafından topun ağına kaldırmadan önce beslenen Robinho’ya düşmek zorunda kaldı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.