Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Kötü çiftin Edlington annesi tazminat almamalıdır

  • Listed: 11 Ekim 2017 02:10

Description

Cuma günkü mahkumiyetlerin ardından iki oğlanın ebeveynleri hakkında, çocuk saldırısı veya ihmali nedeniyle yargılanmakta olan bu kısır saldırıları gerçekleştirmek için bol bol konuşma oldu. Ancak şimdi, suçluların annesi sorumluluklarına uymaktansa mağdur statüsünü kazanmak ve maddi tazminat almak için endişeli olduğunu öğrendik.
Bildirildiğine göre kendisini kötü niyetli biri olarak görüyor çünkü sosyal hizmet uzmanları, yetim dışı oğullarını yetersiz bakımından kaldırmak için çok yavaşlardı. Acımasız deneyimler bize, İnsan Hakları Yasası’nın getirmeye çalıştığı herhangi bir hukuk davasında büyük olacağını ve kendisine yardımcı olacak yasal yardımın sunulacağını bildirdi.
Yasanın suçluyu cezalandıramaması veya masumu korumasının yetersiz olması kamu güveninde bir krize yol açmaktadır. Ebeveynler, çocuklarının sapkın davranışları için sorumluluk bırakmamalı, bunun için de daha geniş topluluk üzerindeki suçlamayı üstlenmeliyiz. Tazminat hak eden kurbanların aileleri. Faillerin zalim ve ihmalkar ebeveynleri sadece küçümsemeyi hak ediyor.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.