Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Küçük kahverengi zarfların kültürü AB’ye nüfuz ediyor

  • Listed: 9 Ekim 2017 17:40

Description

Ancak Avrupa Parlamentosu’nun kendi bütçe komitesi tarafından hazırlanan yeni bir raporda, havalandırılacak daha önemli şeyler ortaya çıkıyor. AB siyasal kurumlarını İngilizlerden daha keskin ve kendine daha hizmetkâr görüyor.
Alınan suistimaller arasında, kahverengi zarflarda, hiçbir makbuz gerekmeksizin, Avrupa’daki yeni AB binasında aşırı miktarda fazla harcama yapan ve saatlerce 45.000 saat harcayan programlarda saatlerce para harcayan nakit para veriliyor.
Gelecek seçimlerden seçmenler, skandal masrafına karışan Westminster milletvekilleri hakkında kararlar alacaklar. Birçoğu ofisten kurtulacak. Ancak halk, demokratik kararlarını, hiç kimsenin seçmediği başkan Eurocrat olan Van Rompuy’un başkanlığında Brüksel elitleri üzerinde asla vazgeçemez.
İngilizler, anlaşılamayan AB sos trafiğini üstlenmekten bıkıyorlar. Bay Farage, Van Rompuy’u “düşük dereceli bir banka memurunun gözüyle nemli bir bez” olarak nitelendirdiğinde kötü davranışlardan dolayı suçlu olabilir.

    Ancak gözlemine göre, “Avrupa demokrasisinin ve Avrupa ulus devletlerinin sessiz suikastçısı olma niyetinde olduğunuzdan şüphem yok” para üzerinde haklıydı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.