Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Las Vegas, Amir Khan için tezgâhlıyor

  • Listed: 11 Ekim 2017 16:40

Description

Breidis Prescott, İngiliz boksunun altın çocuğuna 54 saniyelik bir yenilgi uyguladığında, sadece 15 ay önce, Han’ın dünyası çöktü.
Fakat şimdi Las Vegas’ta para kazanma makinesi bekliyor Cumartesi gecesi Newcastle’daki bu son başarısından sonra yeteneklerini Amerika’ya götürme eşiğinde duruyor.
Han’ın yeni kazanılan WBA dünya hafif-sıklet ağırlıklı şampiyonluğuna karşı olan meydan okuyucusu, 31 maçın ardından ringe girmeden yenilmemiş olabilir, ancak Salita 76 saniye zarfında görkemli bir kargaşanın atılmasıyla sökülmüş olabilir.
Han’ın geleceği, Nevada çölünde bir dizi büyük isim beklemekte olan batıya gitmek ve gelecek yıl ünlü Las Vegas Şeridi’ndeki isimler olacak.

    Olimpiyat gümüş madalya uzmanı Han, İngiltere’de baharda bir başka çatışmanın itirafta bulunmasına rağmen, Juan Manuel Marquez, Tim Bradley, Jose Luis Castillo ve Nate Campbell karşı karşıya kalabileceği muhtemel rakiplerinden sadece birkaçı. Kevin Mitchell, aynı tasarıda Prescott’un etkileyici bir geniş zafer kazandı.
Kar ne karar verirse olsun, 10 taş atma kabiliyetinin resmi olarak şiddete son verme çağrısı yapmadan önce üç kez döşenmiş olan Salita’ya karşı doğrulandığı için yolculuğa çıkmaya değer olacak.
23 yarın dönen Han, “Ben bir mesaj gönderdim ve savaşçıların çoğu şimdi benimle savaşmak için iki kez düşünecek.

    “Ailemle biraz vakit geçirmek ve 2010 yılında nereye gideceğimizi görmek istiyorum. Kevin Mitchell ve ben de gelecekteki dövüşçüleriz. Biz iyi arkadaşız, ama bazen böyle olur. Bazen arkadaşlar birbirleriyle kavga etmek zorundalar.
“Birçok kişi Ricky Hatton’la mücadele etmemi istiyor ve bu boks bölümünün bir parçası.
“Henüz zirveye ulaşmadım. Sadece daha iyi olabilirim. Ben voleyte atlayıp Floyd Mayweather Jnr veya Manny Pacquiao ile savaşmak istediğimi söyleyeceğim. Buna henüz hazır değilim.
“Salita için Newcastle’a geldikten sonra İngiltere’de tekrar savaşmayı çok isterdim. Benim memleketim Bolton’da savaşmak gibi bir şeydi. Gelecek yıl biraz zaman, Amerika’ya gitmek istiyorum ve umarım biz oraya gittiğimde dünyayı şok edeceğim. ”

    Han’ın umutları, Prescott’la erkenden ticaret yapmaya ve yakalanmaya çalıştığı Eylül 2008’de olduğundan daha sağlıklı görünüyor. Cezaya mecbur yeteneği hiç bu kadar uzak olmamıştı ve Salita savaşı sadece saldırgan becerilerinin kanıtıydı.
Antrenör Freddie Roach, Han’ın çenesine yalnızca bir saat daha iyi gelip gelmediğini söyleyecektir, ancak savaşçı şüphesiz 26 dünya şampiyonundan daha az gelişen bir antrenörün faydalarını biriktiriyor.
Roach şunları söyledi: “Orada Marquez gibi iyi isimler var. Castillo bir dönüş yapıyor ve Amir’le savaşmak istediğini söyledi. Onun için en iyi anlaşmayı bulacağız. Ben sadece bir yıllığına Amir’le birlikte bulundum ve orada yarım kaldı. O dünya şampiyonu, ancak çoklu şampiyonluk kazanabilir. Uzun vadede 147 lbs, hatta 160 lbs’ye kadar çıkabilen ceset var. Şüphesiz süperstar olma potansiyeline sahiptir.

    “Orta derecede ağırlığa ulaşacak kadar büyük. Doldurduğu yere bağlıdır ve halen büyüyor. En önemli şey sizinle birlikte hız ve güç kazanmaktır ve nasıl gittiğini görmek zorunda kalacağız.
“Birçok kişi onlarla güç alamaz. Manny Pacquiao bunu yapabilir, ama o bir ucube. Amir ve Manny’nin aynı iş ahlakına sahip olmaları. Ne yaptıklarını severler. Onlar tren yaptıklarında onlar makinelerdir. Onlar birbirlerine ayak uydurabilen ve birbirlerine hazırlanmaları için yardım eden tek dövüşçü. ”
Yıllar önce genç bir dövüşçüyü tüy yumağı olarak üç kere elendikten sonra onu Pacquiao boksunun enkaz topuna dönüştüren eğitmenlerin kralından büyük övgü aldı.

    Henüz gitmek için uzun bir yol var, ancak Han’la olan benzerlikler çarpıcı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.