Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Latics, Kaplanları çekiçletti

  • Listed: 9 Ekim 2017 19:50

Description

Hull bir Geovanni serbest vuruşu ile ilerledi, ancak N’Zogbia’nın girişi hızla iki kez vurdu ve seyrek nüfuslu DW Stadı’nda James McCarthy’yi kurmak için ilham aldı.
Scott Sinclair son dakikada mükemmel bir performans sergileyerek zafer kazandı.
Hull, eski avukat Richard Garcia’nın geri çağırılan cep telefonu operatörü Kamel Ghilas ile iyi ilişkiye girmesinden daha iyi bir keyif aldı.
Ghiller, GeoVanni’ye 25 metre engelli ilk atış fırsatı sağladı ancak Brezilyalılar gayretini körükledi.
Ancak bu, Kamil Zayatte güçlü bir çalışma kısa süre sonra düştükten sonra eski Barcelona adamı daha iyi yaptığı gibi daha iyi bir saptamıştır. Gine savunma oyuncusu Titus Bramble’ın hemen D’sinin dışına atıldı ve Geovanni, üst köşeye doğru eğilen bir vuruşla hata yapmadı.
Aradan sonra Wigan yukarı doğru hızla yükseldi ve Jason Scotland, sağ taraftaki N’Zogbia’yi bulmadan önce topu iyi tuttu. Eski Newcastle oyuncusu o büyüklüğün sakıncını alıp rakibinden sıyrıldı ve Boaz Myhill ile golü azaltmakta tamamladı.
Hücumun hepsi de ev sahibi taraf oldu ve McCarthy, kutunun kenarında topladı ve baskıyla oynadığı baskıyı telafi etti, tembellik yaptı ve Saptırma yardımıyla Myhill’i yendi.
Wigan farklı bir takıma baktı ve N’Zogbia kısa bir köşeden topu uzaklaştırmak için güzel bir vuruş yaptı ve topa iki hamleyle topu aldı.
İskoçya daha sonra beş dakika kala saha içinde serbest pası verdi ancak yan ağlara girdi. Ancak Wigan, dördüncü kez yenilgiye uğramayacaktı ve Sinclair son dakikaya gelindiğinde geri dönüşlerini tamamladı ve kutuya girip evini patlattı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.