Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

‘Leydi in Lake’ katil hücrede ölü

  • Listed: 10 Ekim 2017 23:50

Description

Park, eşi Carol’u öldürdükten sonra yaklaşık 30 yıldır adalardan kaçtı ve cesedini Göl Bölgesi’ndeki Coniston Water’da terk etti.
66. doğumgününde HMP Garth, Leyland, Lancashire’daki hücresinde bilinçsizce bulundu.
Park Temmuz 1976’da karısını ölüme terk etti ve onu Barrow-in-Furness yakınlarındaki Leece’deki aile evinin yakınındaki gölde terk etti.
Fakat onun bilmediği su altındaki bir çıkıntının üzerinde durdu ve 21 yıl sonra amatör dalgıçlar tarafından bulundu.
Park gözaltına alındı ​​ve suçlandı ancak yedi yıl sonra taze kanıt ortaya çıkana kadar mahkumiyetten kaçıldı.
Ekim 1997’de tutukluluk halindeyken cezaevinde bulunmakla birlikte, adamı başka bir adamla keşfettikten sonra mahkumlara “hak ettiği” şeklindeki sözlerinde öldürmeyi kabul etti.
Polis onu öldürmeye, cesedi bağlamak için kullanılan düğümlerle ve bir parça Westmorland yeşil kayrak köprüsü ailenin evini inşa etmek için kullanılan taşla eşleşen ağırlığa indirdi.
Park en az 15 yıl hapsedildi ve başka bir on yıl için serbest bırakılması düşünülmemekteydi. Perşembe, mahkum edilmesinden bu yana geçen beş yıl.
Batı Yorkshire’daki Bradford’taki oğlu Jeremy Park, duruşmanın bitiminden bu yana babasının masumiyetini kanıtlamak için kampanya yürüttü. Bay Park, babasının ölümünden “harap oldu” dedi. “Biz tamamen harap durumdayız ve hala masum olduğuna inanıyoruz” dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.