Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Liverpool kupası çıkışından sonra Rafa Benitez rafa çıkacak

  • Listed: 10 Ekim 2017 10:00

Description

Shane Long, sezon boyunca ilk golünü attı ve normal şartlarda bir penaltı kazandıktan sonra ünlü 2-1 ekip zamanında Royals kazanmasını istedi. Anfield’ın kasırgasına çıkan Liverpool, Steven Gerrard ve Fernando Torres’in yaralanmalarıydı, ikisi de ikinci yarıda oynayamamıştı ve Yossi Benayoun da Cumartesi günü Stoke’a yapacağı lig seyahati öncesinde yaralandı.
Bununla birlikte, Reading’ın dördüncü turda Burnley’e seyahat ettiğini görecek bir tekrarlama yenilgisinden sonra Rafa Benitez’in gıcırdama saltanatının en şiddetli hasarı yapıldı.
Benitez, görevdeki konumu tehdit altında olan önerileri saptırmaya çalıştı ancak şu anda Liverpool ile dördüncülük peşinde adımlarla “hareketli ruhlar” görevini üstlendi.

    “Üç ay boyunca herkes benim hakkımda konuşuyor,” dedi Benitez. “Sadece ilerlemeye devam etmem ve çok çalışmam gerekiyor.
Konuşma ve basınca nasıl başlarım? Elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum.
“Güçlü bir takım oynayıp oynamak önemli değil.
Bir yönetici olarak hayal kırıklığına uğratmalısın.
“Hem Torres hem de Gerrard ile ilgili tarama yapacak olan sorunlarımız var.Yossi’nin kaburga ile ilgili bir problemi var.
“Gerçekten çok kötü oldu, bunun büyük bir rekabet olduğunun farkındaydık ve ilerlemek istedik. Hayranlar için gerçekten hayal kırıklığına uğradık.

    Okumak gerçekten çok çalıştı, ama pek hoşlanmadığım şeyler vardı. Şansımız vardı ve şansları vardı ve şanslarını kaybettiler.
Stoke oyunundan önce ruhları tamir etmek için büyük bir işim var.Bu zor olacak, en iyi sezon değil “dedi.
Durum, zaferin ardından işi kalıcı bir şekilde götürmek için bir iddiaya sahip olan bekçi müdürü Brian McDermott ile Reading’ın aksine.
McDermott, “Birçok takım buraya tarihi geçmişi ile dondurdu ancak yapmadık” dedi.

    Long’un son golü 27 Nisan’da Norwich’e karşıydı ve şunları söyledi: “Unutmayacağım, uzun zaman geçti, harika bir mücadele verdik, hak ettik” dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.