Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Mayweather Pacquiao üzerinde suçluyor

  • Listed: 10 Ekim 2017 04:40

Description

Bir anlaşma, Las Vegas’taki 13 Mart maçı için neredeyse yapılmıştı ancak Mayweather, Pacquiao’nun çatışmadan 14 gün önce bir uyuşturucu testi yapması konusunda ısrarcıydı.

Pacquiao tarafından performansı arttırıcı ilaçlar aldığı iddiasıyla hakaret nedeniyle yargılanmakta olan Mayweather rakiplerinin görüşmelerin bozulması konusunda kararsız olduğunu söyledi.

    

O şöyle dedi: “Bütün bu süreç boyunca sabırlı kaldım, ancak bu noktada, Pacquiao ve temsilcileri, açık bir şekilde suçlama olduğu zaman kavga ettikleri için beni suçlamaya çalışıyorlardı, iyice tiksindim.

    
“Sadece Manny Pacquiao ile savaşmak istemiyorum, onun punk kıçını kırbaçlamak istiyorum. Ekibim kavga etmeden 14 gün önce bir uyuşturucu test penceresi önerdi, ancak reddedildi. 14 günlük pencereyi hâlâ öneriyorum, ancak kabul etmek istemiyor.

“Testin kavga kadar gelmesini istedim ve 30 günlük bir kesintiyi istiyor. Gerçek şu ki testleri almak istemiyor.

    

“Manny Pacquiao ve ekibi, halkı şimdiye kadarki en büyük kavgayı görme şansını inkar ediyor. İnsanlar dumanlarında ve yalanlarında göreceklerini biliyorum. Ben savaşmaya ve sözleşmeyi imzalamaya hazırım. Manny’nin mazerelerini yapmayı bırakması, adım atması ve dövüşmesi gerekiyor. ”

    
Pacquiao’nun organizatörü Bob Arum, mücadelenin hala kurtarılabilir olduğunu, ancak Mart 13’ün artık bir seçenek olmadığını söyledi.

Arum şunları söyledi: “Manny test edilen uyuşturucular olmaktan dolayı mutlu oldu. Sorun basit: Floyd onu yenebileceğini bildiği birini almak istemiyor. İkinci hakemlerle savaşarak yenilmemiş rekorunu korumak istiyor.

    

“Çok yazık, ama sanayi böyle gidiyor. Floyd zihnini değiştirirse, dövüş bir kalp atışı ile yapılabilir. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.