Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Milletvekilleri için daha fazla masraf utanç

  • Listed: 11 Ekim 2017 19:10

Description

Commons tarafından yayınlanan makbuzların en son dilimi, siyasetçilerin skandal patlamadan önce kamuoyuna nasıl para harcadıklarına dair daha fazla kanıt sağladı.
Açıklamada, gölge becerileri sekreteri David Willetts’in 10 ampulün yerini alması iddia ettiği, Tory MP James Arbuthnot’un 43.56 dolarlık alışveriş kanalı QVC’den üç sarımsak soyucu almasını istediği ve Dışişleri Bakanı David Miliband’ın yerel makamları tarafından geç saatlerde takip edildiği belirtildi. belediye vergisi ödemesi.
Gizem, aynı zamanda, Canterbury’ye yapılan bir dizi uzun telefon görüşmesinin yanı sıra, Başbakan’ın finansal krizin yüksek olduğu iddialarına da dikkat çekti. Brown Brown’un Canterbury Başpiskoposundan rehberlik istediği yönündeki spekülasyon indirimi çekiliyordu, ancak Downing Street bu hattın diğer ucunda kim olduğunu söylemeyi reddetti.
2008’de ve 2009’un ilk çeyreğinde ikinci ev ödeneği talebiyle milletvekilleri tarafından açılan yüz binlerce makbuz Commons tarafından yayınlandı. Haziran ayında yayınlanan 2004-2008 döneminde olduğu gibi, adresler ve “güvenlikle ilgili hassas” ayrıntılar belgelerden silindi. Ancak geçen sefer şiddetli eleştiri sonrasında sansür önemli ölçüde düşmüş gibi görünüyor.
Başbakan, harcamanın “şüpheli” olduğunu söyleyerek, Fife’daki evinde bir yazlık evin iddia ettiği iddia edilen 500 sterline geri ödediğini duyurmak için derhal çattı. “Bunu yapmak için gönüllü oldum,” dedi Bay Brown. “Harcamamalarıma baktım, şüpheli herhangi bir şey için başvurmak istemediğimi söyledim, kimse benden bunu yapmamı istemedi.”
Sir Thomas Legg’in ikinci ev ödeneği incelemesinin ardından, temizlik ve bahçecilik için aşırı taleplerde bulunmasının yanı sıra yanlışlıkla bir kopyasını çoğaltmakla suçlayan Bay Brown, 12.000 poundun fazlasını geri ödemişti.
10 numara, Başbakan’ın savunma bakanı Quentin Davies’e “tam güven” sahip olmasında ısrar etmeye zorlanmış, ortaya çıktıktan sonra çan kulelerine 20.700 £ ‘lık bir makbuz sunmuştur. Yetkililer, Grantham ve Stamford Milletvekili yıllık izin limitini aştığından bakım talebinin sadece £ 5,376’sını ödedi.
18 Mayıs’ta Westminster gider skandalının kırılması üzerine Bay Davies, vergi mükellefinin çan kulesi çalışması için ödeme yapmasını hiçbir zaman istemediğini açıklığa kavuşturmak için tekrar yazdı. Söz konusu fatura, “geri ödemeyi kesinlikle istemediğim ayrı bir işle (çan kulesi ile birlikte) £ 10,330 çatı tadilatı” kapladı.
Ofisinden yapılan açıklamada Bay Davies, onarımların çan kulesinin çökmesini ve “çatıyı kırması” önlemek için gerekli olduğunu söyledi. “Arka plana bakarak, karışıklığı önlemek için ayrı faturalar istemeliydim” diye ekledi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.