Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Moira Stuart BBC dönüşü

  • Listed: 10 Ekim 2017 02:40

Description

Hareket, yaşlı kadın sunumcuların tedavisiyle ilgili bir dizi ortada şirketten ayrıldıktan iki yıldan fazla bir süre sonra geldi.
60 yaşındaki Moira Stuart, “Dün gece Radio 2’deki Chris Evans Breakfast Show ekibine katılmaktan çok memnunuz” dedi. Kesinlikle biraz eğleneceğiz. ”
Evans, 43 yaşında, onunla çalışmaya başlamayı bekleyemeyeceğini söyledi. Dedi ki: “Moira Stuart’dan daha iyi olamaz. Sesin, otoritenin, tarzın, sınıfın, artı insanların çoğunun bir tarafı daha önce hiç görmediği gibi.
“Komik, arsız ve söylemeye cesaret ediyorum – bu kadar biraz yaramaz. Televizyonda daima parlak, telsizden daha iyi olacağını tahmin ediyorum. ”

    Stuart, patronları yeni bir iş bulamamış BBC’de 34 yıldan sonra şirketten ayrılmışlardı – onu televizyon bülteninden ve Pazar AM gösterisinden kovduktan bir yıl sonra.
Ayrılışında, eski meslektaşı Anna Ford’un “öngörülmeden önce” gidileceğini söyleyerek BBC’den ayrılmasının ardından bir yıl geçtikten sonra şirkette yaşlılığa yönelik suçlamalara yol açtı.
OBE olan Stuart, Pazartesi günü yeni grubun açılışını bekleyerek bu hafta sahte yayınlar üzerinde çalıştı, BBC doğruladı. Randevu, BBC’nin daha yaşlılık suçlamaları yüzünden aylar sonra geldi.

    Eylül ayında, 66 yaşındaki Arlene Phillips, 31 yaşındaki Alesha Dixon ile Kesinlikle Come Dancing yargılama panelinde yerini aldı.
Bob 2, Radio 2 denetleyicisi Bob Shennan şunları söyledi: “Moira çok sevilen bir yayıncı ve Radio 2’ye katılmaktan çok memnunuz.”
Stuart radyoya girdi ve 1981’de TV’ye taşındı ve İngiltere’nin ilk kadın siyah haber okuyucu oldu.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.