Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Monjack: ‘Murphy, tabloid söylentileri üzerine Happy Feet rolünü kaybetti’

  • Listed: 10 Ekim 2017 19:00

Description

Şok ölümünün Hollywood’u 20 Aralık’ta (09) salladığı Clueless yıldızı orijinal filmde penguen Gloria’nın sesi olarak oynadı.
O, 2010 yılının başında ikinci filmi için vokalini kaydetmek için Avustralya’ya uçacakti. Ancak dul eşi Simon Monjack’e göre Murphy projeden yakında çıkacak olan The Caller’ın zor olduğu için söylentiler dolaştıktan sonra kesildi.
“Kariyerinde çok fazla stres vardı, öldüğünden bir hafta önce … ne yazık ki Warner Brothers,” Gerçek Feet için “teklifi yanlış olan söylentilere dayandırarak çekti.”
Monjack, Arayan Patronlarının Çarşamba (20Jan10) “destek için bana teşekkür ederek Britanya’nın bu filmden atıldığını ve bunun karşılıklı bir karar olduğunu açıklayan bir basın açıklaması yaptı” dedi.
Şimdi A liderlerini protesto gösterisinden çekilmek için çağırıyor.
“Bu rol alan herhangi bir oyuncu korkunç ve filmi yapmayı düşündüğünüz Brad Pitt ve Matthew Damon’a Brittany’le arkadaşlığınızı tekrar düşünmeden önce yapmalıyım” diye ekliyor.
Murphy’nin otopsisi 21 Aralık’ta tamamlandı (09). Ölüm nedeni bir toksikoloji raporunun sonuçlanıncaya kadar ertelenmiştir.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.