Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

NHS domuz gribi hattı çoğu zaman yanlış anladı.

  • Listed: 11 Ekim 2017 18:50

Description

Sağlık Koruma Ajansı tarafından yapılan soruşturmada, NHS telefon hattı tarafından teşhis edilen beş kişiden yalnızca birinin aslında hastalığa yakalandığını söyledi.
Bu, hastanın H1N1 virüsünden mustarip olmayan hastalara 800.000 paket Tamiflu maliyeti verdiğini ve ekonominin, hastalığı domuz gribine yakalamayı talep eden işçilerden milyonlarca kilo verdiğini gösteriyor.
Sorun, Ajans, hatayı ele geçirip geçirmediğini keşfetmek için acil hattı çalıştıran rastgele bir örneklemden sürüntü aldığında ortaya çıktı.
TaxPayers ‘İttifakının kampanya müdürü Mark Wallace şunları söyledi: “Bu hataların NHS’ye büyük maliyeti ve ekonomiye büyük maliyeti var. Demek ki, çok sayıda kişiye Tamiflu verildi, ya da en azından günlerce evde gereksiz yere karantinaya alındı.

    “Çağrı merkezleri bu kadar yanlışsa, o zaman bunun tıbbi tedaviden çok PR konusunda olduğunu ileri sürdü.
“Gerçekte, bu çok pahalı bir basın açıklamasıydı.”
Sağlık Bakanlığı sözcüsü, “Ulusal Pandemik Grip Hizmetinde kullanılan belirti kontrolleri, yetişkin ve pediyatrik doktorlar ve uzman İngiltere Kraliyet Yüksekokulları tarafından tasarlanmış ve kabul edilmiştir.
“İnsanların semptomlarını yakından takip etmesi ve çocuğun durumu veya durumu aniden daha da kötüye giderse veya gelişmiyorsa, genel kurula başvurmalıdır” diye açıkça belirttik.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.