Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Nostaljik çocuk çizgi romanları, PC parlamentolarını küçümser yapacaktı

  • Listed: 11 Ekim 2017 19:05

Description

Çocukları hedef alan TV Komiklerinin koleksiyonu – öfkenin tartışmalı içeriğiyle paralıları siyasi olarak düzelttiğinden şüphe duymuyordu.
1951 yılına dayanan çizgi romanlar, bir atış galerisi oluşturmak, kuş yumurtaları toplamak ve kendi oyuncak sirkini filler ile tamamlamak için ipuçları içeriyor.
Çocukluk çağındaki obezite üzerine 21. yüzyıl sağlık uyarılarının karşısında uçan şeker yüklü kurabiye tatlıları, tanınmış çizgi film karakterleriyle desteklenmektedir.
Biri okuyor: “Spangles – onlar Hopalong Cassidy’nin favorisi – tatlı dükkana gallop hemen şimdi, üç kuruş için çok güzel yer!”

    Yazarlar ve illüstratörler, çizgi romanlarında bir sürü katılımcıyla okuyucularının ebeveynlerini de düşünmüşlerdir.
Kitaplarda, Katranı Muffin ve Jennifer’ın Eşcinsel Olması adlı bir bulmaca sütun gibi karakterler bulunuyor.
GreenChase Kitaplar ve Müzayedeler’nden Martin Thatcher, TV Comic’in 100 baskısının Cumartesi günü çekiç altına girdiğinde 1.200 £ ‘dan daha fazla getirmesini bekliyor.
Dedi ki: “Bu koleksiyon kesinlikle bugünün PC tugayı kıvılcımını giderecekti. Her şey çok tehlikeli ama tarih ve harika.
“Büyük bir ilgi çekeceğini düşünüyorum, çünkü tüm PC şeyleri aşıyor. Bu tür şeyleri şimdi yayınlamaya çalışırsanız, temizlik şirketlerine götürüleceksiniz.

    “Her zaman TV Comic’i görüyorum, ancak bu tür bir kaliteyi görmedim. Kesintiye uğradılar ve editörlere ve yayıncılara bağlandılar ve kusursuz durumdalar. Gerçekten bir müzeye konmaları gerekiyor. ”
Koleksiyon, gerçek değerinin bir kısmı için bir araba önyükleme satışı yaparak onları yakaladıktan sonra, son 17 yıldır Oxfordshire’lı bir erkeğe ait.
56 yaşındaki Bay Thatcher, çizgi romanları, Cumartesi günü 11:00 ila 22:00 saatleri arasında Derbyshire’deki Belper’deki Railway Inn’deki bir müzayedede tam bir koleksiyon olarak satmayı planlıyor.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.