Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Okullar ‘gay pozitif’ olmak için

  • Listed: 9 Ekim 2017 21:00

Description

Eğitim gözlemcisi Ofsted, “Eşitlik Planları” nın “lezbiyen, gey ve biseksüel insanların gerçekçi imgelerini ve müfredatın farklı yönlerine yaptıkları katkıyı” kapsamadığı sürece, küçük düşürücü özel önlemlere alınacakları konusunda uyarıda bulunur.
Yeni belge doğru şekilde doldurulmazsa, okullar cezalandırılacaktır.
Müfettişler, “cinsiyet eşitsizlikleri” aramak ve spor kulüplerinin tüm etnik gruplar ve azınlık grupları arasında karma üyelik gösterdiğinden emin olmak için emrediliyor.
Personel ve gönüllüler artık yeteneği gereği seçilmemelidir. Bunun yerine okullar “dengeli bir cinsiyet karışımı ve çeşitli etnik grupların ve özürlü insanların uygun şekilde temsil edilmesini” içermelidir.
Düşünce kuruluşu Civitas’ın David Conway, “Sadece gençlerin hoşgörü ve karşılıklı saygı konusunda eğitilmesinden ziyade, bazı insanlar kendi iyiliği için çeşitlilik kutlaması istiyor ve bu bir endüstri unsuru haline geldi.

    “Ofsted ve okul müfettişleri, yaptıkları işi yapmaya geri dönmeli: tüm çocuklara düzgün ve nitelikli bir personel tarafından, onlara hayatta bir savaş şansını öğretmeli, politik olarak doğru olmayan saçmalıkları öğretmemeli”.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.