Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

O’Neill, Wenger’e vurdu

  • Listed: 11 Ekim 2017 06:45

Description

O’Neill, Villa Park’taki haftanın ortalarında galibiyetli bir gülümsemeyle çıkınca Wenger’in Villa’yı uzun bir top takımı olarak etiketlediğinde can verdi. Görüşlerinden sonra Gunners şefiyle yüzleşti ve şimdi patlamasına devam etti.
O’Neill, Güneş’te yaptığı açıklamada “Wenger’in her konuda fikir sahibi olduğunu, bu dakikada dünyada siyasi, dindar ya da herhangi bir şey hakkında görüşünde olmadığı bir konu olmadığını” söyledi.
“Etkisi için şeyler söylüyor, kendi öneminle götürülebilirsin, gerçekten de yapabilirsin.” Bazen öyle yapıyor.
“Çarşamba günü ekibim hakkında söylediklerinin ardından onu aramaya giderdim, ona söylediklerini düşündüğümü söyledim.
Buradaki oyuna büyük katkı sağladı, ancak farklı bir gezegende değil. Yapmak istediği büyü altında olan herkese Arsenal’in etrafındaki en keyifli takım olduğunu gösteriyor. ”
O’Neill ayrıca Wenger’in dokunmatik çizgi antikalarının oyunlarda bir etkisi olabileceğini düşünüyor. Ayrıca Arsenal oyuncularının sahadaki davranışlarından bazılarını eleştiriyor ve Fransız’ın bunu kabul etmede başarısızlığı olarak gördüğü şeyi.
“Bütün boyunca bir plan var, ellerini yeterince havada bırakırsa, onlar (yetkililer) muhtemelen bu mesafeden onu görebileceğini, Sol Campbell’in Richard Dunne’a çarpmamamış olduğunu kabul etmiş olacak ve Hakem onunla aynı fikirdedir.
“Çok yetenekli bir yönetici ama başka bir rekoru var, bu sene bu sene 99 gönderimde bulunmuş gibi, 98 tanesi de onun suçu değil. Sorun bu.
“Oyunda gerçekleşen şeyler her zaman ekibinizden muhteşem bir şekilde gurur duyamazsınız Arsenal oyuncuları tarafından yapılan bazı zorlu zorluklar olabilir – herşeyden hoşnut olamazsınız, William Gallas sadece bir hafta, herşeyden hoşnut değilsiniz. ‘yansıtma üzerine, tekrar gördüm ve çok kötü bir meydan okuma’ demeliydim. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.