Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Pakistan ikinci testi üstleniyor

  • Listed: 9 Ekim 2017 20:50

Description

Ev sahibi taraf, tost kazandıktan ve bir Wicket’ın dikiş diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken dikti.
Paceman Muhammed Asif, SCG’deki Pakistanlı bir bowlingçinin en iyi ikinci dönüşü olan 41 sayı için kariyer en iyi rakibi olan en büyük destroyerdi. Asif’in 16. Testi’ndeki altıncı beşiklik mesafesi vardı.
Kötü ışık, kütüklerden 10 dakika önce oynamayı bıraktı, ziyaretçiler iki gün Imlam Farhat ile dokuz ve Salman Butt üçünde deplasmanda kaybedeceklerdi.
Nathan Hauritz (21) ile Mitchell Johnson (38) arasındaki 44 sayılık sekizinci bir anlaşma ortaklığı skoru 100’ün altına düşürmeden önce Avustralya, çay öncesinde 62 yaş altıydı.
Yağmur yerel saatle akşam 2’ye kadar oynamayı geciktirdi ve Ricky Ponting oyunun başlamasından hemen sonra karar vermekten pişman kaldı.
Ponting ve geri çağrılan Phillip Hughes, Shane Watson (altı), Michael Clarke (üç), Michael Hussey (28), Marcus North (10) ve Brad Haddin (altı) ile Hindistan’ın ördekleri için hızlı bir şekilde düştü mükemmel bowling koşullarından en iyi şekilde yararlandı
Etkileyici Asif, önümüzdeki altı yaralıyı atmak için orta sahnede hızlanmaya başlamadan önce, ilk üç çarpıntıyı da Mohammad Sami (üçte 20) aldı.
Doug Bollinger, Umar Gül’e son çıkan ve turistlerin sırıtmalarına kadar hayatta kalacakları 14 over bırakan adamıydı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.